http://caramelitopromotions.com/pisara-steel-boxing-night-hannu-haapasalmis-grande-finale-4-10-2014-seinajoki/erve,
Osaako joku kertoa tästä Hannu Haapasalmesta vissiin ollut aikoinaan melko kovakin jätkä & ilmeisesti vieläkin kun otaa nuoria kundeja vasaan rahasta. Mutta joo vaikuttaa mielenkiintoiselta illalta ja tottamaar olen menossa katsomaan jos kyydin saan.
KOVA KOTIMAINEN ILTA!
5
118
Vastaukset
- Hans Assman
Hannu oli Tarmo Uusivirran sparrari. Lisäksi hän on kunnanvaltuutettu ja mahdollisesti tuleva Tasavallan Presidentti.
Hannu hävisi muutaman kerran joskus, kun vastustaja käytti likaisia temppuja ja tuomari oli Hannua vastaan.
Hannun poika Mika ei vielä ole Maailmanmestari kuten Hannu, mutta ihan vitun hyvä jo nyt!- John Sumuvuori
Hannun uusi koutsi on tuotu Afrikasta asti. Ennen tätä hommat rupes kiertään kehää. Hannu on myös tehnyt ainoana ihmisenä maailmassa nyrkkeilijän. Jokainen Sorsanpesäläinen on laulun arvoinen ja kerran vielä pisuaarilla mittanauhan kanssa kohdataan!
- Jorma Palo
Silloin on parasta olla erektiossa. Löysänä ei koskaan tiedä kuinka käy. Kerran sattu roikkumaan lötkönä tosi pitkänä kun kävin lentokentällä kusella, ja tein vielä helikopteriliikkeitä kusemisen aikana sen kunniaksi, varsi näkyi kropan takaa vastapäisestä peilistä ja koko vessa kuvitteli että mulla on 18cm löysänä ja joku 30 erektiossa!
- Masa_76_Keuruu
LAVANOSTIMELLA ONNISTUU TOI JORMANKIN TEMPPU....
ANTAA KÄLYN KOURIA - KAKKOSEEN SE ON MENOSSA.
KUN KEKLUSTA JUODAAN NIIN POHJOSEN POIKA PIIKKAA....
T: MASA - Anonyymi
Masa_76_Keuruu kirjoitti:
LAVANOSTIMELLA ONNISTUU TOI JORMANKIN TEMPPU....
ANTAA KÄLYN KOURIA - KAKKOSEEN SE ON MENOSSA.
KUN KEKLUSTA JUODAAN NIIN POHJOSEN POIKA PIIKKAA....
T: MASAKyä näi o
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2455907Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k304334Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,212490Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E3112279Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast481461Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.1671346Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611329Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1331247- 351024
- 171964