Oletko koskaan ollut oikeasti rakastunut

kaipaamaasi naiseen?

Jos olet, kuvaile miltä sen tuntuu?
13311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kyllä..
Kaikki on menetetty..

Äänestä
  • kaikki on menetetty?

    Äänestä

  • Eräs Risto pisti tämän naisen elämän ihan sekaisin...tietämättään.

    Äänestä

en ole koskaan ollut.

Äänestä

Kyllä olen.

Tuntuu ku leijuis vaaleenpunasessa hattarassa.

Äänestä
  • Siltä se tuntuu.

    Äänestä

  • Olen.

    Äänestä

Kikkeli pomppas pystyyn kun näki sen naisen

Äänestä
  • No se tuskin kertoo rakkauesta vielä mitään ;D

    Äänestä

  • kuulostaa mun himoamalleni miehelle

    Äänestä

Olen, mutta se oli harhaa.

Äänestä

ja itkettää. myös pelottaa että sydän murskataan

Äänestä

kerran ja olen sen hänelle kertonutkin, mutta tunne ei IKÄVÄKSENI ollut molemminpuolinen, joten hänestä ei tullut lapsieni äitiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakkaustunne kirjoitti:

kaipaamaasi naiseen?

Jos olet, kuvaile miltä sen tuntuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu