vituttaa jo toi Petri!!

Satua noilla viesteillään täällä. Ihan sairas kyyppäri koko äijä. Oikeesti varmaan kutistuneet nyytit jalkojensa välissä ja kimittää kuin nainen. Ei tod tollasesta sekopäästä assosioidu millään miehekäs mies.
1100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei Petri!! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka vainoaa kirjoitti:

Satua noilla viesteillään täällä. Ihan sairas kyyppäri koko äijä. Oikeesti varmaan kutistuneet nyytit jalkojensa välissä ja kimittää kuin nainen. Ei tod tollasesta sekopäästä assosioidu millään miehekäs mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu