Millaiset mahdollisuudet 19-vuotiaalla tytöllä on saada seksiseuraa noin 30-40-vuotiaasta miehestä? Voiko tuon ikäinen mies nähdä 19-vuotiaan haluttavana ja seksikkäänä?
19-vuotias tyttö ja vanhempi mies.
17
1391
Vastaukset
- seksikkäänä?
Mahdollisuudet on erinomaiset.
Haluttavuus tulee siitä, että olet teeskentelemätön oma itsesi. Kyllä sulla on upeat mahdollisuudet.
- maa552
Kyllä se toimii!!Itse olin 40v..kun seukkasin 19v nuoren naisen kanssa..muut asiat eivät sitten kohdanneetkaan...sängyssä kylläkin oli hauskaa..kannattaa kokeilla..
Erinomaiset ovat mahikset. Annat vaan viriilille miehelle vinkin, niin onnistumisprosenttisi on 100.
- komistus 34v
Voi voi mikä kysymys,juurikin 19v jokaisen miehen ikään katsomatta unelma hoito,siinä sais pillus sellasta nuolentaa vanhemmilta uroksilta mistä vanhat rouvat voi vaan uneksia
Hyvät mahkut on. Kyllä näen 19v naisen haluttavana ja seksikkäänä. Ota yhteyttä
- yli40vmies
Oot sä tosissas? siis 19-v on vallassa jalkojenvälillään jos paljon vanhempi vsaan sopii.... mutta onko siinä kaksi epätoivoista? Kannattaisko miettiä.
- ntuh, m
19-vuotias on vanhemmankin miehen silmissä viehättävimmillään, mutta henkinen ero voi olla vakava este. Riippuu tapauksesta. Pääsääntöä ei ole.
Jos romanssi kestää koko elämän, tyttö joutuu aikanaan vanhuksenhoitajaksi. Silloin todella kysytään rakkautta. - Hulvaton setä
Minulla oli nelja vuotta sitten suhde 19-vuotiaan tytön kanssa. Olin tuolloin jo päälle 50. Meillä vaan jotenkin kolahti jutut yhteen. Alusta saakka toki tiesimme molemmat, että suhde tulee myös päättymään, mutta otimme siitä irti kyllä todella paljon. kiihkeimmässä vaiheessa ikäeromme ei merkinnyt mitään - olimme yhtä hulluja molemmat. Seksi oli taivaallista ja jutut hulvattomia.
Kaikki kiva kuitenkin päättyy aikanaan. Ja pakko sanoa tässä kohtaa: se päättyy joko vakiintuneeseen suhteeseen tai molempien lähtöön omiin suuntiinsa. Jälkimmäinen toteutui meillä. Ei siitä itkutta selvitty, mutta vääjäämättömän edessä ei auta pullikoida.
Aloittajalle: älä rajoitu mainitsemiisi ikiin, vaan pidä silmät avoinna. Vanhemmastakin ikäluokasta löytyy sopivasti kahjoja, joiden kanssa pitää hauskaa, jotka ovat vaatimuksiesi mukaisessa kuosissa, ja jotka osaavat sen, josta nuoremmat lukevat vain seksipalstoilta ;) - sara256
Etsitkö tälle illalle deittiä? Seksikkäät sinkut odottavat sinua. http://sinkku24.com
- johanna19v
Oikein hyvät on mahdollisuudet! Itse olen löytänyt monta vanhempaa miestä http://erotiikkachat.com sivulta!
- uggi42vee
Tää kysymys on ollut täällä jo muutaman kerran. Vastaan, että enemmistö ton ikäisistä nähnee 19-vuotiaan hyvinkin sexynä. Itse harrastin 38-vuotiaana muutaman kerran seksiä 18 ja 21- vuotiaiden kanssa ja olen kyllä sen jälkeen pitäytynyt ikäisissäni. Tästä vetäköön jokainen omat johtopäätöksensä.
- ripe62t
Se on 150 kilonen sotanorsu
- Anonyymi
Miksi haluat 30-40-vuotiaasta miehen?
Mikset ole oman ikäistesi kanssa?
Onko ikäisesi poika mielestäsi liian lapsellinen tai jotain? - Anonyymi
Luultavasti hyvinkin helposti mutta se ettäkö siitä mitään sen kummempaa välttis tulis si taas ni se ei o kenties ihan niin yksinkertaista
- Anonyymi
Kunhan et ole ole rumapainoinen vaan feminiini, hoikka ja siro, etkä ole pilannut ihosi tatuoinneilla, etkä kanna sonnintalutusrengasta sierainvälissäsi, etkä ole pyöräyttänyt taakkoja etkä halua taakkoja, niin sinulla on kaikki mahdollisuudet vietellä kuka tahansa mies. Jokaiselle miehille yllä kuvaamani kaltaiset teininaiset ovat kaikkien halutuimpia naisia juuri siksi että he ovat niin kuumasti seksikkäitä.
-M90 - Anonyymi
19-vuotias menstruaattori ei ole tyttö. Tyttö on lyhenne sanasta tyttölapsi, lapsi on ihminen joka ei vielä ole saavuttanut puberteettiaan. Tytöstä tulee biologisesti täysi nainen puberteetissa, keskimärin 10v iässä, kun hänen kuukautiskiertonsa alkaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse794578Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093813Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1603566Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.512030Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891259- 1281088
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1381024- 57953
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä27872