Olisin katsellut sua enemmänkin

vaan kun ajattelin, että häiriinnyt siitä niin päätin olla armollinen ja olla tuojottamatta liikaa :)
161030
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

milloin tämä oli?

Äänestä
  • Tuossa menneenä viikonloppuna.

    Äänestä

  • Taisi olla kirjoitti:

    Tuossa menneenä viikonloppuna.

    lauantaina?

    Äänestä

  • Perjantaina vai kirjoitti:

    lauantaina?

    Lauantaina.

    Äänestä

  • näin hänet kirjoitti:

    Lauantaina.

    Ja onko katsomisen kohteena mies ja katsojana nainen? Koska mihinkään gay-juttuihin en mukaan lähde.

    Äänestä

  • Ja missä päin? kirjoitti:

    Ja onko katsomisen kohteena mies ja katsojana nainen? Koska mihinkään gay-juttuihin en mukaan lähde.

    naisena miestä katselin ja jossain tuolla P-Pohjanmaan suunnilla. :)

    Äänestä

Ja mä olisin mielelläni jäänyt juttusille pidemmäksikin aikaa, mut oletin että sulla oli kiire töihin.. Huomenna aamulla?

Äänestä

Paikkakunta?

Äänestä

että joku ajattelee ja huomaa jotain ja toimii sitten
tavalla, joka on toimimista toisen tunteman mukavuuden puolesta, eikä omasta.
häiriintyä joskus voi,,,, ympäristötekijöistäkin ja se on vähän mielentilasta kulloinkin kiinni, mistä ja kenestä häiriintyy. joskus häiriintyy kivalla tavalla, heh.

Äänestä
  • ole tarkotus häiritä ketään vastoin toisen tahtoa, vaan antaa toisen olla ja elää omalla tavallaan.
    Kokeillahan voi, jos joskus on se hetki että yhtydenotto ei mene häiriköinnin piikkiin, vaan se vastaanotetaan ilolla ;).

    Äänestä

kun häivyit mahdollisimman nopeasti. Häiritsit hiukan rauhaani.

Äänestä
  • mutta kiusaksesi palasin aina takaisin ;P

    Äänestä

  • olet niin tärkeä, aina vaan, kai ikuisesti mulle.

    Äänestä

  • kelpaako kyyti kotii kirjoitti:

    olet niin tärkeä, aina vaan, kai ikuisesti mulle.

    Olis ollut kyyti kotiin ihan oven edessä.liian kaunis että ihan huimas:)
    nyt en tahdo kirjoitaa muuta. Tahdon katsella sua taas
    ihan oikeasti. Hyvää yötä.

    Äänestä

Oliko mies töissä?

Äänestä
  • en oikeen tiedä voiko sitä työn teoksi kutsua vai onko vaan harrastus ;) No kait hänelle jotain siitä maksetaan eli varmaan on sit työtä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiedoksesi vain kirjoitti:

vaan kun ajattelin, että häiriinnyt siitä niin päätin olla armollinen ja olla tuojottamatta liikaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu