Nukuttaisko me mies yhdessä

päikkäreitä? Olen töiden jälkeen aina ottanut pikku unoset ruuan päälle, tulisitko viereen vai käyttäisitkö tilaisuuden hyväksi ja nauttisit omasta ajasta minun nukkuessa? : )
22443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

kahden hengen makuupussissa kuin kaksi toukkaa...

Äänestä
  • eh- liian kuumaa tulisi makuupussissa yhdessä, vaikka läheisyys muuten olisikin just hyvä. Mut ei, mieluimmin ei mitään pussukoita : )

    Äänestä

  • Miten on? kirjoitti:

    eh- liian kuumaa tulisi makuupussissa yhdessä, vaikka läheisyys muuten olisikin just hyvä. Mut ei, mieluimmin ei mitään pussukoita : )

    pussia käy...

    Äänestä

  • Minä pitäisin sinua vain hyvänä, en varmaankaan nukkuisi. Katselisin vain kauneuttasi.

    Äänestä

Kyllä mä tuun viereen ja pikku päikkärien jälkeen otetaan seksiäkin erä!:-))

Äänestä

en ole Erja.

Äänestä
  • Sopii.

    Äänestä

  • Elinakin käy Juu Nou!;-)

    Äänestä

  • Sinun miehesi kirjoitti:

    Elinakin käy Juu Nou!;-)

    en ole Elina.

    Äänestä

  • Miten on? kirjoitti:

    en ole Elina.

    No sitten sinun pitää valottaa hieman. Olen vaativa ja Erja, sekä Elina molemmat ovat koulutettuja kauniita ja upeavartaloisia!:-))

    Äänestä

  • SM ja SP kirjoitti:

    No sitten sinun pitää valottaa hieman. Olen vaativa ja Erja, sekä Elina molemmat ovat koulutettuja kauniita ja upeavartaloisia!:-))

    mua ei kiinnosta sun naismakusi. Tiedän varmaksi sen että sä et ole se mies, ketä kaipaan.

    Äänestä

Tuskin. Vahtimiseksi sekin menisi, ainakin kännyä pitäis vahtia, jos tekstari tulee. Unosiksi menee vahtijallakin ja mieluimmin uneksin vahditta toisaalla.

Äänestä
  • En nyt saanut tolkkua, mutta eipä minua koskenutkaan tuo viestisi.

    Äänestä

Mulle nainen ainakin on sitten lempiunikaveri,ei voi nukkua ilman.

Äänestä

haaveilen sinusta edelleen ja tekisi mieli tulla sun lähellesi ja koskettaa ...niiiin paljon.että...mutta..hyvää yötä....

Äänestä
  • Ehkä siinä sun vieressäsi en kykenisi nukahtamaan väsymyksestä huolimatta, olisin niin kiihdyksissä läheisyydestäsi. Veisi aikaa ennen kuin tottuisin, että oikeasti olet siinä, etkä unta vain. : )

    Äänestä

Kyllä siinä nukkumiset sais jäädä toiselle kertaa :)

Äänestä

tulisin ja niin tulisit sinäkin.

Km

Äänestä

Mikäpä se siinä.

Äänestä

Voihan sitä nukkua yhdessä päikkärit kunhan vaan nukutaan eikä muuta.

Toivotaan hyviä yöunia sinne :)

Äänestä

Otetaan varaslähtö ja nukutaan nyt jo yhdessä "telepaattinen" yhteys unimaailman kautta lienee paikallaan.

Kauniita unia... ; )

Äänestä

Niin kauan kun tunnet niin kauan valvot .Kun tulee väsymys, tietää muidenkin nukkuvan

kokemuksesta sanon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten on? kirjoitti:

päikkäreitä? Olen töiden jälkeen aina ottanut pikku unoset ruuan päälle, tulisitko viereen vai käyttäisitkö tilaisuuden hyväksi ja nauttisit omasta ajasta minun nukkuessa? : )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu