JIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Et Zilleen... :)

1

102

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Monille pienenä

      lapsena seksuaalisesti hyväksikäytetyille ihmisille jää, parantumattoman mielisairauden sivutuotteena, päälle / puheeseensa erilaisia hokemia.

      Internetin tulo on saanut eräät näistä "lapsiuhreista" toteuttamaan itseään useille netin eri saiteille. Osa näistä psyykesairaistahan avaa myös omia sivustojaan.

      Aiheesta on tehty dokumenttejakin; eräässä sellaisessa keski-ikäinen mies istuu alasti läppärinsä edessä - masturboi itseään vimmaisesti ja silmät ummessa, kuola suusta valuen - huutaa: JIIHHHAAA! JIIIHHAAAA! ... yhä uudelleen ja uudelleen.

      Patologisimmat tapaukset näistä ihmisraunioista jatkavat tuota sairaalloista toimintaansa tautologisesti - vuosien ajan ja aina samalla tavoin - itseään toistaen

      Yleensä lapsuuden vauriot ovat niin pahoja, ettei minkäänlainen lääkitys eikä terapia auta uhreja enää aikuisiässä. Heitä täytyisi vain yrittää ymmärtää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      448
      6474
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      170
      3842
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      104
      2496
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1979
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      123
      1333
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      75
      1275
    7. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      67
      1124
    8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1085
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      77
      1029
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      44
      993
    Aihe