JIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Et Zilleen... :)

7

110

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onko puolueen nimi "Köyhien asialla" otettava laajemmin ja yhdistettävä siihen myös järjeltään köyhät kuten tämänkin ketjun alottaja?

      • :) :) ;)

        Tuossa aloitusviestissä tuo erä puoluueen entinen aktiivi esille suuren henkisen pääoman ,jotta me maan matoiset ymmärtäisimme millainen gurgo hän on älyltään muihin nähden................................ :)


    • Monille pieninä

      lapsena seksuaalisesti hyväksikäytetyille ihmisille jää, parantumattoman mielisairauden sivutuotteena, päälle / puheeseensa erilaisia hokemia.

      Internetin tulo on saanut eräät näistä "lapsiuhreista" toteuttamaan itseään useille netin eri saiteille. Osa näistä psyykesairaistahan avaa myös omia sivustojaan.

      Aiheesta on tehty dokumenttejakin; eräässä sellaisessa keski-ikäinen mies istuu alasti läppärinsä edessä - masturboi itseään vimmaisesti ja silmät ummessa, kuola suusta valuen - huutaa: JIIHHHAAA! JIIIHHAAAA! ... yhä uudelleen ja uudelleen.

      Patologisimmat tapaukset näistä ihmisraunioista jatkavat tuota sairaalloista toimintaansa tautologisesti - vuosien ajan ja aina samalla tavoin - itseään toistaen

      Yleensä lapsuuden vauriot ovat niin pahoja, ettei minkäänlainen lääkitys eikä terapia auta uhreja enää aikuisiässä. Heitä täytyisi vain yrittää ymmärtää.

    • Itseasiassa tässä on

      todelakin kyse "järjen köyhyydestä" eli pahasta mielensairaudesta.
      Ketjun aloittaja on syvästi psyykesairas, on ihme että se edes pystyy asumaan suljetun osaston ulkopuolella. Sen muut sisaruksthan on jo kuolleet tai suljettu eri psykan osastoille. Vaan tää yks saa olla ilman hoitoo, kun kukaan ei ota sitä sisään.

      "Onko puolueen nimi "Köyhien asialla" otettava laajemmin ja yhdistettävä siihen myös järjeltään köyhät kuten tämänkin ketjun alottaja?"

    • Mä oon tosi terve

      koska mä syön omaa kakkaani ja lotasen siihen aina viel omat mällit päälle.
      Kokeilkaa te muutki joskus. täl ruokavaliol saa sellasen komeen silakanharmaan ihon ja melko lommosen pään. Ainoo harmittva sivutuote on ku mun henki haisee aika lailla. MUt se ei silleen haittaa ku mä haisen muutenki aika lailla.

    • Mä oon mielisairas

      Mä oon mielisairaampi ku kukaan teistä.
      Mä oon mielisairaampi ku kukaan mun jo kuolleista sisaruksista.
      Mä oon guko. Mä tiiän et te ootte mulle tosi kateellisii.
      Koska mä oon älykäs ja komee. Mä oon komee.
      Mä saatan haista mut mä oon komee.
      Mä otan jokasen lapsen ku kohdalle tulee.
      Mä oon gurko. Repikää siitä.

    • Tietyt puolueet

      vetävät puoleensa alkoholisoituneita naisten hakkaajia, lapsien kaltoinkohtelijoita, rattijuoppoja mielisairaita keski-ikäisiä miehiä?
      Katos vaan, toihan onki ihan se yks ja sama ehdokas! Kas ku ei päässy läpi :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      97
      3988
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      97
      3337
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      131
      2658
    4. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      232
      2115
    5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      92
      1889
    6. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      100
      1833
    7. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      21
      1819
    8. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      115
      1638
    9. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      1
      1321
    10. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      57
      1232
    Aihe