EI KOSKE SUOMEA

........Sanoi eräs idiootti paripäivää sitten Nyt on hienoa mennä juoksemaan jonnekkin kyläkisoihin (jos se pohje lakkaa kramppaamasta)

http://www.iltalehti.fi/ukrainan-kriisi/201408070114656_uk.shtml

Montako työpaikkaa tämä vie elintarviketeollisuudelta suomessa jatkossa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pääministeri ei tosiaan ole osoittautunut yhtä sanavalmiiksi kuin entinen. Venäjäpakottteiseta kun TV:ssä kysyttiin, kieltäytyi vastaamasta. Kyllä edellinen olisi keksinyt oitis mukiinmenevän lauseen josko parikin kansa iloksi!?

Äänestä

Kuules... täältä lähtee kaikki. Stubb tuhosi ensin Nokian, nyt Finnairin, Metson, Wärtsilän, Valion etc. Stubb tuhoaa koko maan ja suututtaa samalla Putinin. Putin pitää jo nyt Suomea vihollisena nr.1. Kaikki on suomenruotsalaisen homopedofiili Stubbin, Hesarin ja Ylen homojen ansioita. Suomi tarvtsee nyt todellisuudessa elävää heterovaltaa, eikä hinttilaumojen sairasta poliittista pedofiliaa.

Stubbille viesti: Mene heti pois ja pyydä lähtiessäsi anteeksi ja ammu sitten itsesi... kun et kerran mitään mistään oikeasti tajua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ääliö ministerinä kirjoitti:

........Sanoi eräs idiootti paripäivää sitten Nyt on hienoa mennä juoksemaan jonnekkin kyläkisoihin (jos se pohje lakkaa kramppaamasta)

http://www.iltalehti.fi/ukrainan-kriisi/201408070114656_uk.shtml

Montako työpaikkaa tämä vie elintarviketeollisuudelta suomessa jatkossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu