Miksi se menee jo viireltä kiinni? eikä myyrä mitää ruokaa? kuka sitä pitää?
myllyojan baari
naapurimökki
111840
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
No en tiedä kuka nykyään pitää, mutta todella on lyhyen aikaa auki. Eikö sieltä saa ruokaa? Mitä siellä sitten myydään?
Voi luoja mikä ilmestys! tuohan karkottaa jo asiakkaatkin olemuksellaan!!!
Kävin siäl pari viikkoo sit . Muutama likka niitte omii söi jäätelöö ja kysyin ruakkaa. Poika sanos et joskus voi tul makkaraa nyyntii.
Ajelin puoli yhdentoista aikaan siitä ohi ja äsken tulin takaisin. Kummallakaan reissulla ei näkynyt kissaakaan kioskin nurkissa pyörimässä. Ei taida kovin hyvin mennä puljulla?
MIkä mustamaalaus tämäkin nyt on? Jos Eurassa joku viitsii/jaksaa yrittää jotain grilli- tai kahvila-alaan liittyvää, niin heti on kauhea hammasten kiristys ja paikkojen mollaaminen päällä näillä palstoilla. Tsemppiä ja voimia kaikille yrittäjille.
Eurassahan kateus ja paskanpuhuminen on kaiken ydin kun itsestä ei ole mihinkään. Ainoastaan ne pystyy lihomaan hirveiksi läskikasoiksi. Kateellisten ja läskien kylä.
niin, sellaiseksi kuin olet itsesi jo päästänyt. kateellinen paskaapuhuva nahjus.
Kuallu kioski
EI OO OLLU AIKU KOKO SYKSYN,VEIKS NE VARKAAT SIELT KAIKEN?
Kohta varmaan rupee tapahtumaan. Siinä kuistilla palaa jo ulkovalo.
Kauanko siitä aikaa, kun Vappu miehineen siitä luopui??