Suihin

Lissu.

Miten saisin kurkun auki niin, ettei yökötä. Haluttaisiin poikakaverin kanssa kokeilla onnistuuko syväkurkku.

3

732

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • näin kai

      harjoittele samankokoisella tai hieman pienemmällä dildolla. Kun viet mulkkua kurkulle, tee se kitalakea tai poskea vasten syvemmälle viemällä ettei osu yllättäen sinne ja anna kielen olla alahampaiden suojana.

    • kokjep

      Nieleminen lienee ainoa keino oppia kakomisen välttäminen. Eli jos yrität niellä sitä mikä on suussa niin oksennusrefleksi vaimenee. Voit harjoitella esim omalla sormella.

    • Yksi hyvä asento on että menet nelinkontin ja kallistat päätä reilusti taaksepäin.
      Mies seisoo edessäsi ja työtää kalun suuhusi. Jos työntö tuntuu menevän liian rajusti syvälle, voit nelinkontin ottaa pakkia.

      Vaatii luottamusta ja harjoittelua. Miehenä tuon tekee helposti liian rajusti. Itse pidän jos voin olla se joka määrää miten tuo tehdään. Olen sen verran hyvin ottanut aina toisen huomioon, että on pysynyt sopivissa nautinnon rajoissa molemmille. Miehenähän tykkäisi painaa syvää pitkäänkin, mutta eihän se onnistu, toisen pitää hengittää, pitää pikku pausseja. Naiset taas mielellään vain käyttäisivät syvällä, mikä miehenä tuntuu liian vähältä.

      Jos olet sopivasti poikakaverillesi antautuva alistuva luonne, voit ajan mukaan nauttia siitä että hän panee sinua rajumminkin kurkkuun asti. Jos taas tuo tuntuu aralta jutulta, niin on parasta että keskustelette miltä homma tuntuu ja pyydät kaveriasi olemaan varovainen. Se miten kevyesti/rajusti tuon tekee riippuu siis täysin mieltymyksistä ja keskinäisestä kemiasta.

    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      87
      1873
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      164
      1352
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      68
      1161
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      66
      1017
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      82
      941
    6. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      87
      862
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      129
      855
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      836
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      47
      827
    10. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      810
    Aihe