Kokkare Singers

Me halutaan olla porvareita
Tehokkaita lahtareita
Tappavat kädet yhteen hakkaa
Riistomme ei koskaan lakkaa
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei, me punikit putoamme hallituksesta! taidamme alkaa muuttamaan venäjälle jo,
venäjällä on hyvä olla kukaan ei riistä eikä tapa!

Punikkeja ei huolita hallitukseen, siitä päättävät vaalivoittajat Kokoomus ja Kepu yhdessä. Sipilä oli Kepun pelastus, eikä Rinteestä ole nostamaan demareita vaalivoittoon

http://keskustelu.suomi24.fi/node/12417870

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokoomus tanssii kirjoitti:

Me halutaan olla porvareita
Tehokkaita lahtareita
Tappavat kädet yhteen hakkaa
Riistomme ei koskaan lakkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu