Nuori nainen, millaista on seksi vanhemman miehen kanssa?

:o)

Puhun nyt yli 10 vuoden ikäerosta. Minkä ikäinen olit? Entä mies?

3

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pee_82

      Mulla päättyi hiljattain vuoden on-off suhden itseäni 15v. vanhempaan mieheen. Olen 32v. ja mies 47v. Meillä oli alusta asti erittäin voimaka vetovoima toisiimme ja pidämme samoista asioista. Seksi oli upeaa muttei se liittynyt ikään mitenkään vaan yhteyteen välillämme. Toki suhteen jatkuessa minun haluni olivat suuremmat kuin toisen, halusin useammin ja useita kertoja peräkkäin ja hänelle riitti usein yksi rakastelukerta. Meidän suhteemme päättyi ennen alkuhuuman päättymistä joten en tiedä miten asiat olisivat edenneet suhteen jatkuessa kauemmin. Puhuimme avoimesti seksistä, kokemuksista ja toiveistamme. Se oli avoimempaa kuin oman ikäisten miesten kanssa.

      Olen myös aiemmin tapaillut samalla ikäerolla miestä jonka kanssa seksi myös oli loistavaa. Yleisesti ottaen vanhemmat miehet kokemukseni mukaan ymmärtävät jo mitä naisen kanssa tehdään ja mitä nainen haluaa tai tarvitsee. Seksuaalinen tarve ja halu on aina yksilöllistä ja niiden täytyy kohdata jotta homma voi toimia.

    • Cudford

      volliOO1 ,jos ja kun olet HML niin taidan tuntea sinut m ollaan lähes viikoittain oltu yhteydessä tosin ei näissä sex asioissa.

      • Mikä on HML?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      235
      7945
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      5580
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4852
    4. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      156
      3839
    5. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      78
      3614
    6. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2055
    7. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      32
      2051
    8. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1869
    9. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      46
      1769
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      39
      1717
    Aihe