Puhun nyt yli 10 vuoden ikäerosta. Minkä ikäinen olit? Entä mies?
Nuori nainen, millaista on seksi vanhemman miehen kanssa?
3
278
Vastaukset
- Pee_82
Mulla päättyi hiljattain vuoden on-off suhden itseäni 15v. vanhempaan mieheen. Olen 32v. ja mies 47v. Meillä oli alusta asti erittäin voimaka vetovoima toisiimme ja pidämme samoista asioista. Seksi oli upeaa muttei se liittynyt ikään mitenkään vaan yhteyteen välillämme. Toki suhteen jatkuessa minun haluni olivat suuremmat kuin toisen, halusin useammin ja useita kertoja peräkkäin ja hänelle riitti usein yksi rakastelukerta. Meidän suhteemme päättyi ennen alkuhuuman päättymistä joten en tiedä miten asiat olisivat edenneet suhteen jatkuessa kauemmin. Puhuimme avoimesti seksistä, kokemuksista ja toiveistamme. Se oli avoimempaa kuin oman ikäisten miesten kanssa.
Olen myös aiemmin tapaillut samalla ikäerolla miestä jonka kanssa seksi myös oli loistavaa. Yleisesti ottaen vanhemmat miehet kokemukseni mukaan ymmärtävät jo mitä naisen kanssa tehdään ja mitä nainen haluaa tai tarvitsee. Seksuaalinen tarve ja halu on aina yksilöllistä ja niiden täytyy kohdata jotta homma voi toimia. - Cudford
volliOO1 ,jos ja kun olet HML niin taidan tuntea sinut m ollaan lähes viikoittain oltu yhteydessä tosin ei näissä sex asioissa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311374
- 103889
- 75713
- 51615
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15533ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..35432- 26399
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175394