Satutkohan sä tietämään

että vieläköhän se yks on mulle kauhean vihainen? Vai olisko aika saanut jo tajuamaan etten tahallani halunnut loukata vain kaikki tapahtui koska olin epätietoinen asioista. Ja oikeastaan mitään hirveän pahaa ei edes tapahtunut. Enkä mä ole kiinnostunut/koskaan ollutkaan siitä miehestä.
6184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kenestä et ollut kiinnostunut? Vastaa pliis

Äänestä
  • No siitä eräästä T:llä alkavasta miehestä, jolla on yksi kirjain enemmän nimessä kuin sinulla.

    Äänestä

  • Tämä riittäköön kirjoitti:

    No siitä eräästä T:llä alkavasta miehestä, jolla on yksi kirjain enemmän nimessä kuin sinulla.

    Tai siis hänellä ketä kaipaan.

    Äänestä

Idioottiviestejä! Pitääks olla ilkee, varmaan narskuttaa!

Äänestä
  • paska provo ku ei anna mitään tunnisteita. joku trollaa tylsyyteensä

    Äänestä

Ei kai kukaan järkevä mies ole vihainen vain sen vuoksi ettei sua kiinnostanut. Loukkaukset pyydetään anteeksi irl.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pyysin jo anteeksiki kirjoitti:

että vieläköhän se yks on mulle kauhean vihainen? Vai olisko aika saanut jo tajuamaan etten tahallani halunnut loukata vain kaikki tapahtui koska olin epätietoinen asioista. Ja oikeastaan mitään hirveän pahaa ei edes tapahtunut. Enkä mä ole kiinnostunut/koskaan ollutkaan siitä miehestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu