En mä vois

luottaa sinuun. Sun on parempi semmosen kanssa, joka katsoo asioita läpi sormien.
11159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Samat sanat.

Äänestä

minuun voi luottaa.

Äänestä

Enkä minä sinuun. Ikinä.

Äänestä

Joo ei oo luottotiedoissa kun maksuhäiriö merkintöjä pitkältä aika väliltä. Ja oma ongelmasi on kehen luotat ja keneen et. Jos olen luottamukses pettänyt?

Äänestä

Enkä mä vois luottaa yhden naikkeliin.

Äänestä

Jos hän satuttaa minua, hän satuttaa myös itseään.

Äänestä

outo aloitus.. Ei sukupuolta edes ja kaikki vastailee silti.. kummallista.

Äänestä

sille soveltuis semmonen avoin suhde?

Äänestä
  • Kyllä hänen naisensa pitäisi sallia vähän semmosta.

    Äänestä

mitä sit ruikutat täällä..

Äänestä

Joo ihan jees!
Itsekkään en aio luottaa enään keneenkään.Yksin kun on niin kaikista paras

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin se on kirjoitti:

luottaa sinuun. Sun on parempi semmosen kanssa, joka katsoo asioita läpi sormien.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu