Psa kotteron omistajat

Kumpi pahempi rangaistus: pösö vai sitikka ? kun eka auton ostaa ns pellelle joka luulee tietävänsä autoista jotain: luu kurkkuun mutta kumpi noista ritsoista huonompi, pösöstä kokemus: uutena ostaessa toimi 100km ennen kuin jäähdytin alkoi vuotaan siis 206 gti oli, oisko sitikka parempi ? väittävät että joillain sitikoilla ajettu yli 500km ilman viimasuojaa kesällä ja sitten vasta motti ja vaihteisto hajonnut: EW Al4
994
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyseisiä merkkejä ostavat enimäkseen naiset ja autoista mitään tietämättömät homssut. Niin ja homojen suosikki merkkejä myös.

Äänestä
  • Niinhän luulet! Naiset ehkä käyttää mutta maksajahan on usein hetero mies.
    Samanlainen ajatus maailma sinulla kuin "apinakeinun-mankin"käyttäjillä.Luulevat olevansa tekniikan ihmisiä vaikka ovat vain pellejä.

    Äänestä

Pahin rangaistus ovat kaltaisesi, heikoilla geeneillä varustettuun ihmis(?)lahkoon kuuuluvat tapaukset. Ainoa tehtävänne tuntuu olevan täällä palstalla tapahtuva jatkuva aivopierujen tekeminen. Aivo-sana tosin teidän kohdalla on hieman yliampuva.

Äänestä
  • Heikkoon ihmislahkoon=Tojolahkoon kuuluvat Terot homssuineen pääasiassa kun kerran homssuista alkoivat puhumaan.

    Äänestä

Naisten vaatteisiin pukeutuvat citikan omistajat leijuvat hajuvesipöllyissään ja liukastelevat naisten korkokengissään. Yrittävät iskeä miehiä ABC.n kusilaarilla ja kirkuvat kassalla kun eivät osaa laskea palautetun rahan määrää.
Kertakaikkiaan kierrän kaukaa moiset homssuiset luuserit.

Äänestä

"Rangaistuksen"välttää kun ei hanki minkään merkkistä ranskalaista sekunda kiesiä !

Äänestä

Olen kuullut huhuja ja Terojen aivopieruja että Ranskalaisen auton omistus olisi rangaistus.
Minkälainen rangaistus siitä tulee, tuleeko kenties Teroilta turpaan kun eivät kestä muiden autovalintoja ?
Pitäisikö olla Tojota ja miksi pitäisi ?

Äänestä

Pahin rangaistus on omistaa ranskalainen auto. Yök mitä puppeleita.

Äänestä
  • Terot Tojoineen kylläkin ovat pahimman luokan puppeliparaatin pitäjiä, jotka esson baarissa(nykyisellä abc:llä) juoruavat minkä kerkiävät niistä "euroopan autojen kyykyttämisistä ym." niin että alahuuli väpättää ja persvako vilkkuu juorujen tahtiin aivan hompsuna Terojen hompsu juoru ringissä, eikä unohdeta Terojen lempi lippalakkia siihenkin tuuli ottaa yhtä paljon kuin Teron ruostuvaan riisikippoon itse.

    Sitten Tero menee siwan nurkalle vähän hedelmä peliä pelaamaan Terojensa kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai renault ? kirjoitti:

Kumpi pahempi rangaistus: pösö vai sitikka ? kun eka auton ostaa ns pellelle joka luulee tietävänsä autoista jotain: luu kurkkuun mutta kumpi noista ritsoista huonompi, pösöstä kokemus: uutena ostaessa toimi 100km ennen kuin jäähdytin alkoi vuotaan siis 206 gti oli, oisko sitikka parempi ? väittävät että joillain sitikoilla ajettu yli 500km ilman viimasuojaa kesällä ja sitten vasta motti ja vaihteisto hajonnut: EW Al4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu