Olin ottamassa bikineissä aurinkoa uimarannalla. Komeita ja lihaksikkaita uroita pyöri siinä lähellä, heittelivät frisbiitä ja minulla akoi pillu kostua. Laitoin vaivihkaa käteni sisäreittäni vasten siten, että pystyin hieromaan pillua huomaamattomasti bikininpöksyn päältä kämmensyrjällä. Kiihotuin niin että pian raotin pöksyjä haaroista niin että pilluvako näkyi. Hieroin itseäni ja huomasin sivummalla erään vatsakkaan miehen katselevan suuntaani kovettunut kalu uikkareissaan. Sain orkut aika pian ja poistuin rannalta.
Uimarannalla
OulunLissu 49v
2561
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Onnea, sait orkunkin. Näet, että itsetyydytys sopii uimarannallekin, mutta tällöin on katsottava tarkempaan, että paikalle ei satu sellaisia, jotka saattaisivat pahastua. Muuten huomatuksi tulo kiihottaa, muttei aiheuta hämminkiä.
Vatsallasi ollen voit hyväillä ihan paljastakin vittuasi, kun sinulla on puolihuomaamatta käsi bikinin housun sisällä.Tässä asennossa et kuitenkaan voi helposti tarkkailla muitten reaktioita.
Jos ympäristö ei kiinnitä liiallista huomiota, voi hyväillä vittuasi myös selälläsi ollen housun alta. Aloita ensin housun päältä. Jos muut eivät näytä kiusaantuneilta, työnnä kätesi bikinin sisään ja hiero vittusi orgasmiin. Naisen itsetyydytys on varsinkin useimmille miehille erittäin miellyttävää. Sitä paitsi se on kovin luonnollista. Ei ole mitään syytä poistua heti. Nauti edelleen myös auringonoton ja uimisen ilosta. :)
olisi ollut kiva nähdä ja auttaa sinua