pelle sakkia

Ei minkään muun automerkkin keskustelu osion aiheet ole niin järkyttävän lapsellisia, kuin täällä. Aina kun näet liikenteessä bmw.n varaudu ,että ratin takana on täys pelle, lapsellinen älykääpiö.
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Käy lukaisemassa Skoda palstaa, trollatuin merkki kautta Suolen historian. Onkohan siellä LUOTISI koskaan vieraillut tai on vaan .... hyshys...

Äänestä

trollin vedätykseen. Luuseri saa kiksit saadessaan huomiota. Peräkamarissa on todella yksinäistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varakas.. kirjoitti:

Ei minkään muun automerkkin keskustelu osion aiheet ole niin järkyttävän lapsellisia, kuin täällä. Aina kun näet liikenteessä bmw.n varaudu ,että ratin takana on täys pelle, lapsellinen älykääpiö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu