Vittukarvojen kestopoisto

juusojalmari

Kuulemma esim. laserilla saa karvojen kestopoiston, kun käy useamman kerran. Onko todella joku näin poistattanut vai onko se vain mahdollisuus? Kuinka monta kertaa ja kuinka paljon maksaa? Kiitos tiedosta!

3

444

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zle

      Täällä yksi joka tehnyt tuon tempun.

      Viidellä hoitokerralla lysti maksoi 1500 euroa ja tulos oli kuten luvattu eli karvoja ei enää kasva kummulle saati huulille. Hoidosta nyt kolme vuotta.

      Kauhean nuorille en suosittele kun kyseessä on peruuttamaton toimenpide. Kävin itse hoidossa 27-vuotiaana ja näin jälkeenpäin aprikoiden joku 25 vuotta voisi mielestäni olla sopiva alaikäraja.

    • juusojalmari

      "zie"

      Kiitos! Aluksi odotin vastausta, mutta kun sitä ei tullut, oletin jo, että mahdollisuudeksi se on jäänyt. Kuulostaa kohtuulliselta hinnalta, jos sen tekee nuorena ja saa siitä hyödyn pitkäksi aikaa.

      Itse asiassa on vaikea kuvitella, että tointa katuisi. Olemme vaimoni kanssa ikäytyneitä ja aloitin hänen superkauniin vittunsa sheivaamisen jo kauan ennen kuin se tuli yleiseksi, 45 vee sitten.

      Olen edelleen jatkanut sheivaamista, eikä kestopoisto enää kannata, mutta se kiinnostaa ihan tietona. Olet varmaan tyytyväinen vittusi kestokaunistamiseen. Terkkuja sinulle, ja vielä kerran kiitos! :)

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      86
      902
    2. 53
      839
    3. Carunan hinnat

      Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
      Maailman menoa
      67
      664
    4. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      40
      610
    5. Koetko vielä et

      Olen elämäsi rakkaus?
      Ikävä
      58
      598
    6. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

      ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
      Ikävä
      22
      542
    7. Kunnan päätie ja sen lähialueet

      Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
      Hyrynsalmi
      33
      538
    8. Toimittajat ulkomailta saapuivat eilen vaskiviikoille

      Toimittajat lähtivät tutustumaan Lieksan yöelämään ja kultturitarjontaan. Kaikki yllättyivät kuinka aktiivista ja innoka
      Lieksa
      24
      512
    9. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      37
      468
    10. Oletko tullut siihen

      Tulokseen ettet saa minua
      Ikävä
      39
      453
    Aihe