turkulaiset

mikä ihme TPS:ä vaivaa?? 1 laukaus ekassa erässä JYPIÄ vastaan, muutenkin vaikuttaa olevan koko joukkue jähmeessä kunnossa?
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niitä vaivaa se että Kärppäpeli rasitti niin paljon sekä henkisesti ja fyysisesti että se painaa vieläkin... Ei silti että huonosti menisi, TPS tasoitti vähän aikaa sitten 2-2.

Äänestä
  • siis ei tää vittuilua ole, pistin vaan vetoon tepsin ja ilveksen voitot...

    Äänestä

  • zapam kirjoitti:

    siis ei tää vittuilua ole, pistin vaan vetoon tepsin ja ilveksen voitot...

    Enhän mä niin sanonukkaan, vaan tosiasiat kerroin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zapam kirjoitti:

mikä ihme TPS:ä vaivaa?? 1 laukaus ekassa erässä JYPIÄ vastaan, muutenkin vaikuttaa olevan koko joukkue jähmeessä kunnossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu