Pelottaako naisia

lähestyä sellaista miestä joka on erittäin hyvän näköinen ja josta näkyy voimakas seksuaalisuus?
19207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

sellaiset miehet ovat yleensä naisten ympäröimiä, ettei tälläinen tav. nainen viitsi lähestyä.Tämä vain mun mielipide.

Äänestä

En lähesty miehiä iskumielessä, enkä oikeen muutenkaan. Olen siinä mielessä vanhanaikainen.

Äänestä

Tuli tuossa mieleen josta huokuu seksuaalisuus ja vaikka sitten mainekin olisi siihen viittaava.Tapahtui ravintolassa yksi mies alkoi piirittämään minua ja muut tytöt huomasi tilanteen juoksivat naistenhuoneeseen perässä. Sanoivat että elä vaan ota tuota miestä mukaan kun se on kylän pahin pukki. Pääsi se jatkoille mutta joutui lähtemään ilman mitään kotimatkalle .)

Äänestä

Omani ja muutaman ystävänikin puolesta voin kertoa että " erittäin hyvännäköinen" mies ei välttämättä kiinnosta tippaakaan jos kemiat ei pelaa ja tietynlaista karismaa ja pilkettä katseesta ei löydy. Tiedän monia todella komeita mutta vastenmielisiä miehiä. Ovat ylimielisiä, tylyjä ja vouhkia just ehkä ulkoisten avujensa takia.

Äänestä

eikä kiinnosta.

Äänestä

koskaan miehiä, miehet lähestyy mua.

Äänestä
  • Niin, ja yhtälö on plus miinus nolla. ;)

    Äänestä

  • voi venäjä kirjoitti:

    Niin, ja yhtälö on plus miinus nolla. ;)

    eipä juuri noinkaan. Kyllä mua lähestyy miehet viikottain. Riippuu missä olen ja missä kuljen. En tiedä missä asut, mutta kyllä täällä tiheään asutuilla alueilla miehet lähestyy naisia useinkin. Ei ole treffiseurasta pulaa, ellei ole susiruma.

    Äänestä

  • en lähesty kirjoitti:

    eipä juuri noinkaan. Kyllä mua lähestyy miehet viikottain. Riippuu missä olen ja missä kuljen. En tiedä missä asut, mutta kyllä täällä tiheään asutuilla alueilla miehet lähestyy naisia useinkin. Ei ole treffiseurasta pulaa, ellei ole susiruma.

    Niin. Kuningattaret ovat oma lukunsa. Jokainen mies odottaa ja salaa ihailee.."voi kun tuo nainen ottaisi minut."
    Tavallaan olen turvassa, viehätän, ja minä saan miesten jalat veteläksi, kädet vapisemaan... Minuun ihastunut ja rakastunut mies on aina hassu ja suloinen samaan aikaan. Minua katsotaan ja tiedän sen. Olen erilainen. Jokainen mies sen tajuaa, kun hetken minua katsoo. Olen naimisissa, mutta kuka kieltää etteikö minulla voisi olla rakastajia?
    Valitsen sen, joka saa minut veteläksi, eikä toisinpäin. Valinta on tehty. Olen kuin pikkutyttö tämän miehen ansiosta, kuitenkin täyttä naista.

    Äänestä

Kerroppa nyt mistä semmosen miehen löytää, niin starttaan tästä katsastusreissulle. Siis sitä miestä katsastamaan onko noin, vai onko vaan päinvastaista vastassa.

Äänestä

eritäin hyvän näköinen - on aina TYHMÄ

Äänestä

Ei.

Äänestä

Ja anna kun arvaan. Sä olet se mies? :D

Äänestä

voimakas seksuaalisuus näkyy?Seisova heppi?:D

Äänestä
  • Kerron sinulle... Silmät, suu, nenä, leuka, otsa, kädet, jalat, persaus, tapa liikkua, äänen käyttö, sanavalinnat, tuoksu...miehen oma testosteronin tuoksu. Ryhti. Asenne.
    Pukeutuminen ei sitä lisää.

    Äänestä

"leikki,nostaa kikkeli ja lähettää seksuaalinen magneetti"

Äänestä

seksikäs
yksi tykkää, toinen inhoa

Äänestä

Sun kysymyksestä (asettelusta) tulee mieleen; Mummojen päiväunen, Ridge Forresterin näkönen cowboy-jalka, nojaamassa baaritiskillä, tyhmä hymy naamalla ja jotain täytettä housun lahkeeseen dumpattuna.. ?! Een pelkää, mut etova ei oo kiehtovaa, eikä itserakkaus sama kuin itsevarmuus tai itseriittoisuus sama kuin riittoisa pirkka-tuote..

Äänestä

Hän on kalju, hoikka, tavallinen näköinen

voi.... pelottaa...a..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymys naisille kirjoitti:

lähestyä sellaista miestä joka on erittäin hyvän näköinen ja josta näkyy voimakas seksuaalisuus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu