Taitaa olla siellä kylillä ihania naisia, jotka "käsittelevät" ja vokottelevat varattuja miehiä. Mistähän semmosen löytäis ? Pikkulinnut on laulellu....."luottamuksella" tietenkin.....
Ihanat naiset ?!
8
1619
Vastaukset
- VarattuAapeliArmas
Ps. Kaveri on ollu tooosi onnellinen siellä kuljettuaan, ei vaan mulle kerro mistä sen löytäis. Ja samalla särkevät perheitä kylläkin.
- lapatossuihin kylläs
en ymmärrä miten nainen voi särkeä perheen.minun mielestäni siihen tarvitaan myös se mies.vai ajatellaanko,että sillä miehellä ei ole aivoja tai jotain.miehiä siis voi kuljettaa,kuin pässiä narusta.voihan se olla niinkin.
- Kääpkö katteeks?
Eipä ne Suonenjoen naiset viitsi vakiona vokotella jokaista hinuria, pysykää vaan ruodussa ja tyytykää siihen mitä saatte omista nurkistanne.
- Läänin Pässi
Viime lauantaina sain kauniin neitosen mukaan 8-baarista ei kaduta yhtään siisti ja siveellinenkin hän oli.
Kiitos neidolle; pian tavataan taas. - underground77
Tuntuu olevan aika paljon himokkaita liisoja liikenteessä. Kysyntä ja tarjonta ei selkeästi kohtaa. Likat laittautuu mutta kundit on löysälahkeisia amiksia. Noh, ehkä Kuopiosta löytyy neidoille helpotusta?
- Anonyymi
Kyllä valkoapilasta löytää naisia. Varma saanti on!
- Anonyymi
millainen tilanne nyt löytyyko naista voisin sponssaan
- Anonyymi
En tarvitse sponssia mutta taarvitsen osaavan miehen joka osaa ottaa naisen niin että hänkin pääsee huipulle ja lopulliseen nautinnonhetkeen. Mieheni ei sitä osaa ja olen tuskastunut näyttelemiseen. Millainen mies sinä olisit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1925142Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,364533Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699113171Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2633092Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1593012- 542568
- 271939
- 561903
- 841886
- 231825