Finnswingers

meandshe

Ollaan vajaa nelikymppinen pari ja kun lapsetkin jo alkaa olemaan aikuisia tuntuu että meille "vanhuksille" jää enempi aikaa ja kas, seksiäkin ollaan innostuttu harrastamaan paljon enemmän kuin vuosiin.

Nyt on alkanut molempia kiinnostamaan swingeri toiminta, vaimo itseasiassa sitä aluksi ehdottelikin ja tämmönen rohkaistumisvaihe menossa.

Mutta mitenkäs se homma nyt toimii, ollaan kuitenkin ihan tavis suomalaisia, vaimo ei ole mikään silikoni babe, itselläni ei todellakaan ole mikään mega molo, ei olla viimesen päälle sixpakkia ja pakaraa treenattu timmiksi josko nyt ei mitään läskejä sohvaperunoitakaan olla, kummatkin harrastetaan aktiivisesti liikuntaa. Mahtaako kuitenkaan siis meille olla ottajia :D


Tätä kautta ei missään nimessä aleta ketään etsimään, homma menisi sitten tuon finnswingersin kautta, mutta minkälaisia kokemuksia ihmisillä on siitä, kehtaako sinne tavikset mennä ja saako sieltä sitä mitä haluaakin ?

23

3315

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 9v jäsenenä

      normaaleja ihmisiä siellä on. erillaisilla vartalomuodoilla varustettuja.mukaan vaan. omasta aktiivisuudesta riippuu paljoltise miten vientiä on

    • lonely fatass

      Swingersissä on tooosi kauniita ihmisiä, eihän se huono ole, jos saatte itseenne parempaa =)

    • Kaarli

      Meillä vaimoa pelottaa, että joutuu jonkun itseään ei-niin-paljoa-miellyttävän kanssa harrastamaan otakin. Mutta eikös siellä ole koodisto, että kieltäytyminen on sallittua? Miten se muuten toimii, ihan käytännössä siis? Illan kulku?

    • kisuli69xx

      hah, väärää tietoa ;) kannattais ostaa lippu niin tietäisit missä ollaan.
      jännä nähdä kuinka yksinäiset ukot arvuuttelee missä tapahtuu ja mitä ;)

    • Ehkä joskus onnistaa

      Huonompi tuuri, kun meni sekä tapahtumapäivä että -paikka vikaan :P - aina ei voi voittaa ;)

    • kaarle1

      Hah, mielenkiintoista kun jutut leviää netissä. Vaikka onhan aika ja paikka sanottu jo Finswingersin etusivullakin. Pitäisikö ihan mennä bongaamaan halukkaita naisia paikalle ;)

    • maajussi & goatse

      Mä voin ottaa lampaan mukaan niin pidetään kunnon goatse sessiot.

    • Ihmetyttää

      Onko tämä asia tosiaankin niin tabu Suomessa, että joku tosissaan miettii miten voisi aiheuttaa harmia ihmisille jotka nauttivat seksistä vapautuneesti? Esim. Etelä-Euroopassa bileitä järjestetään julkisesti ja sinne menevät ne joita asia kiinnostaa. Miksi ihmiset joita asia ei edes kiinnosta olisivat myöskään halukkaita aiheesta lukemaa jostain juorulehdestä? Jännää kun suurin osa pariskunnista pettää toisiaan ja kaveripiireissä niistä usein tiedetäänkin, mutta sitä ei kuitenkaan mainosteta ja kailoteta ympäriinsä.. Mikä tässä tekee poikkeuksen? Ihmiset voisivat enemmän keskittyä omiin tekemisiin ja nautintoihin ja sitä kautta rakentaa sellainen elämä mistä itse tykkää :-)

      • Miten siihen voi liittyä?


    • tuttuja etsimään

      Taitaa olla 7 päivän ja iltalehden kuvaaja paikalla.. Harmi kun katualue on julkista paikkaa. Siinä ei voi kieltää kuvaamasta.
      Ja uteliaita varmaan kanssa sillä seudulla on paikalla

    • Tsiisus sentään

      No nyt on taas kateelliset ja onnettomat vätykset liikenteessä. Kun ei riitä rohkeus tai muuten vain ei ole munaa osallistua mukavan harrastuksen pariin, niin käydään täällä kertomassa kuinka tullaan vaklaan..voi tsiisus sentään....
      Vaklauksen jälkeen varmaan kotiin wc:hen nylkyttämään...me sentään nylkytettään ihan jotain muuta:D
      Taitaa muita ihmisiä kohta kiinnostaa enemmän nuo nylkytävät vaklaajat, josko vaikka talon kulmilta löytyisi joku tuttu kurkkimassa:D

    • Ympäri mennään

      Yhteen tullaan.. Iltalehti kuvaa kyttäämässä olevat wannabe-swingerit :D

      • Fdjvhklcg

        Ketähän kiinnostais kuvat tavallisista ihmisistä kävelemässä kadulla?


    • MÄkin tuun!!!

      MIten niin tavallisista???? Kyllähän kaikilla swingereillä on vähintään otsaan integroitu vagina, kumipuku jellysarvilla ja pornohepenet kauppareissullakin. Kuulin, että siinä hotellin edessä myytäis tällä kertaa norsunkärsästringejä, kaikki wannabiipornorunkkarit mars mars ostoksille siis!!!!

    • lurppa

      voi jumantsukka mitä uunoja täällä on, ei oo todellista

    • juhokki75

      No eipä oo vielä koskaan kukaan kuvannu fingeripileissä ulkopuolella eikä sisällä ellei ole lupaa vaikka on oltu paikallakin monena vuonna

    • Swing
    • paljaalla vaan

      moni pari lopettanut kun vaimon vatsa kasvaan alkanut.

    • 7xmies

      Toisaalta jos nainen on perä pystyssä tarkoituksella 7 miehen kanssa samana iltana saa mitä toivoo.

    • 15-45+100

      Moni on menettänyt kumppanin kun on rakastunut toiseen. Eräs nainen oli revennyt alhaalta kun kaksi miestä samaan aikaan ollut sisässä.

    • örinäää

      Miksi tyhmiä ja ahdasmielisiä ihmisiä on enemmän maapallolla, kuin fiksuja ja suvaitsevia ??

    • Kokeilunhaluinen

      Mekin olemme yli 40 v pariskunta ja kiinnostuneita parinvaihdosta. Mistä löytyy normaalit mukavat ihmiset tähän 'leikkiin'? Pääkaupunkiseudulla?

    • *oskari*

      alastonsuomi.com siellä ne kivat parit on

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      30
      4602
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      34
      3346
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      183
      3144
    4. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      10
      2208
    5. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      27
      1760
    6. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      160
      1751
    7. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      1748
    8. Terveiset kaivatullesi

      kesän aluksi tähän ketjuun.
      Ikävä
      101
      1267
    9. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      137
      1097
    10. Mua ei ole rengastettu, vaikka asunkin jonkun kanssa

      Siihen on esteitä. Sinä taas olet rengastettu yksilö. En jaa aviovuodetta kenenkään kanssa, enkä mitään muutakaan.
      Ikävä
      14
      954
    Aihe