Liian suuri elin

Pidän hölkkäämisestä ja kunnon juoksulenkeistä. Ongelmana on vaan aivan liian iso penis. Penikseni takia juokseminen tuntuu tietysti ikävältä ja pienempänä pahana huomaan ihmisten tuijottavan kesällä kun on vähemmissä vaatteissa.

Käytän nyt jo urheilulalushousuja ja tiukkoja housuja jotka tukevat penistäni. Tämä oli minulle ongelma jo sotilaanankin.

Onko teillä muilla isopeniksisillä neuvoja, mistä saa kunnon tukea. Neuvot olisi tarpeen. Olen myös ajatellut peniksen pienennysleikkausta. Miten sellaiseen?
12133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Siirry löysiin housuihin, joissa peniksesi saa heilua vapaasti. Ei se siitä kulu, eikä haittaa juoksuakaan.

Äänestä
  • 1234567890

    Äänestä

Välittömänä apuna olisi se, että lakkaa ajattelemasta Kapi ja hän pippelikarvoja, sinulla lakkaisi jöpöttämästä ja sitten olisi taas pikkuinen väyrynen, jota ei huomaa oikeastaan millään.

Äänestä

Tutkimusten mukaanhan keput ovat luulosairaita, tosiasiassa elimesi on keskimääräistä puolet pienempi joten voit olla huoletta.

Jos kuitenkin vaimosi haluaa kerrankin kunnon melaa, on hänen syytä hakeutua kenen vain muun painettavaksi, sillä kaikki pienetkin tuntuvat isolta jos on saanut pitkään mikroskoopilla etsittävää JOHTAJAN J:llä pikkupiliä.

Äänestä

Johtajan visiot ja todellisuus.

"Johtaja" puhuu isosta, mutta hänellä on niin piäni.

Äänestä

En käy näistä asioista sen kummemmin keskustelemaan, mutta totean "sen" olevan joillakuilla koko vartalon mittainen. Heitä kutsutaankin leikkisästi kokovartalokyrviksi.

Äänestä
  • Paavo Väyrynen on tästä mainio esimerkki.

    Äänestä

Kannattaa sitoa jääpalapussi kaluun lenkin ajaksi. Kylmä supistaa ja samalla vilvoittaa sopivasti.

Naisetkaan eivät välttämättä ihastu tuollaiseen, kun ajattelevat, että kovalla työnnöllä se puhkaisee heiltä selän.

Yksi keino olisi lopettaa lenkkeily ja ksittyä mahan kasvattamiseen. Silloin ei siitä olisi ainakaan itselle niin suurta esteettistä haittaa.

On teillä kepulaisille ongelmat.

Äänestä

Ensin kasvoi kyrhpä, sitten kasvoi siihen ympärille Aslak.
Hassikin huusi lapissa " kulhia...kulhia.."
Tiesi Aslakin taidot.

"möreä ääni: tulhaan..tulhaan, kun keritään"

Äänestä

Suosittelen radikaalileikkausta. Poistata koko vehje.

Äänestä

HV:llä ei tätä ongelmaa ole. Hänellä on minuun verrattuna liian pieni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOHTAJA J:LLÄ kirjoitti:

Pidän hölkkäämisestä ja kunnon juoksulenkeistä. Ongelmana on vaan aivan liian iso penis. Penikseni takia juokseminen tuntuu tietysti ikävältä ja pienempänä pahana huomaan ihmisten tuijottavan kesällä kun on vähemmissä vaatteissa.

Käytän nyt jo urheilulalushousuja ja tiukkoja housuja jotka tukevat penistäni. Tämä oli minulle ongelma jo sotilaanankin.

Onko teillä muilla isopeniksisillä neuvoja, mistä saa kunnon tukea. Neuvot olisi tarpeen. Olen myös ajatellut peniksen pienennysleikkausta. Miten sellaiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu