öljynvaihdon varoitusvalo!

Mistä ja miten saan valon pois joka kehottaa mene öljyn vaihtoon! Auto on 1,6 sen Astra vm. 2010.öljyt on vaidettu mutta tämä kaveri ei saannu sitä pois! Kiitoksia jo etukäteen..Repe.
3348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta autocom testeri. Sillä ainakin onnistuu

Äänestä

Asiantuneva liike osais nollata öljynlaadun valvonnan. Käytä autoasi merkkiliikkeessä.

Äänestä
  • paina jarrua ja nollaa se setistä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Repe 2 kirjoitti:

Mistä ja miten saan valon pois joka kehottaa mene öljyn vaihtoon! Auto on 1,6 sen Astra vm. 2010.öljyt on vaidettu mutta tämä kaveri ei saannu sitä pois! Kiitoksia jo etukäteen..Repe.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu