Mistä Minskissä neuvotellaan?

Pyrkiikö Valko-Venäjä EU:hun?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos puhuvat vaikka Putinin asettamasta elintarvikkeiden tuontikiellosta EU:sta. Valko-Venäjän Lukasenko ja Kazakstanin Nazarbajev eivät tue tuntikieltoa.

Äänestä

Kyllä ovat ajat muuttuneet. Stalinin johdolla ukrainalaisia tapettiin 1930-luvulla nälkään. Nyt Putin pitää itseään Ukrainan isäntänä ja vie väkisin epämääräisiä kuorma-autolasteja Ukrainaan. Elintarvikkeita sanotaan olevan, mutta ihmetyttää miksi ei pudota lentokoneista elintarvikeapua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaasua muualtakin kirjoitti:

Pyrkiikö Valko-Venäjä EU:hun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu