Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

fisting mitä mieltä.

itse vähän yli 30 hetero kundi mut tykkään et nainen fistaa perseeseen. ja muutenkin anaali leikit ovat kiihottavia. muita?
2445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse olen saanut naiselta sormea ja dildoa peppuun mutta fistaus kuulostaa pelottavalta vaikka naisella olisi pienet kädet:D Joidenkin homojenkin mielestä fistaus on friikki juttu. En ole lääkäri mutta luulen että ei se hyvää tee kun peräaukkosi ja suolesi venytetään jotain 10 cm. Luin että fistauksen seurauksena voi ihan tosissaan joutua käyttämään vaippoja viisikymppisenä. Itse tyydyn dildoihin ja niistä ei ole haittaa mikäli pysyy kohtuudessa sillä eihän homoillakaan jotka ovat ottaneet koko ikänsä munaa sisään ole ongelmia ulosteen pidättämisen kanssa.

Äänestä

pyh pyh. kuhan ei väkisin ihan revi anaaliaan niin en usko et vaippoja tarttee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


latexukko kirjoitti:

itse vähän yli 30 hetero kundi mut tykkään et nainen fistaa perseeseen. ja muutenkin anaali leikit ovat kiihottavia. muita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu