Saatanan paska Samsungin "Smart" TV

Reinari

Toi vitun paskakasa hävitti Katsomo applikaation ja nyt sitä ei löydy mistään. Ei näy Smart Hubissa asennetuissa eikä löydy mistä voisi asentaa.

Täytyy varmaan heittää "Smart" TV ulos parvekkeelta.

6

5845

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pedro2

      Joo täällä teki saman!!! :(

    • ei näy enää

      LG teki saman Eurosportille. "403 forbidden"

    • Tuettu tai sitten ei

      http://www.katsomo.fi/?treeId=33999005

      Miksi MTV Katsomo -sovellus ei toimi Samsung SmartTV:lläni?

      MTV Katsomon SmartTV-sovellus toimii tällä hetkellä Samsungin 2012 ja 2013 mallien televisioissa. Sovellus ei ole vielä tuettu vuoden 2014 malleilla, eikä tämän vuoksi toimi vuoden 2014 televisioissa. Tuki vuoden 2014 malleille pyritään tuomaan mahdollisimman pian syksyllä 2014.

      MTV Katsomon sovellus ei myöskään toimi vanhemmissa Samsungeissa, tai muun merkkisissä älytelelevisioissa.

    • Reinari

      Ja siis 2014 vuoden malli. Aluksi näkyi katsomo ja sitten ilmeisesti päivityksen jälkeen katosi.

    • Vittuuntunut_samsungiin

      Täytyi kommentoida vanhaan viestiketjuun että Samsungin telkkarit ovat edelleen niin paskoja että jos olette harkitsemassa ostoa niin valikkaa jokin muu merkki. Samaa suosittelen muidenkin heidän tuotteidensa osalta. Ei meinaan toimi noissa uusissa Tizen tv ollenkaan ulkoiset levyasemat, täyttä kuraa softa ja suunnitelmallisesti hajoavaa rautaa.

      • Ei_Samsung

        Samaa mieltä Samsungista. Käyttöliittymä kaikkein huonoin = sekava. Rauta suunniteltu hajoamaan takuun päätyttyä. Älkää ostako Samsungia, vaikka ne ovatkin halpoja. Vähän enemmän rahaa, niin saa paremman.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      66
      2382
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      65
      1115
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1077
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      77
      803
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      650
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      648
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      615
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      27
      571
    Aihe