Jos vain näkisin sinut siinä edessäni taas

Muuta en toivo. Vaikka tiedänkin, ettet toivo samaa.
4248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mistä tiedät että ei toivo samaa? Onko suoraan sanonut vai oletkos vaan itse kehitellyt tämmöisen ajatuksen?

Äänestä

Mistä sä sen voit tietää? Mitä joku toivoo?

Äänestä

Toivon siitä edessä olemisesta askeleita lähemmäksi sinua.Välillämme taitaa olla mangeettikenttä.Mielessäni näen sinut aina.

Äänestä

Toivon siitä edessä olemisesta askeleita lähemmäksi sinua.Välillämme taitaa olla mangeettikenttä.Mielessäni näen sinut aina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pieni, suuri haave kirjoitti:

Muuta en toivo. Vaikka tiedänkin, ettet toivo samaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu