Jos Jussi on löytänyt uuden onnen ja on onnelisempi uuden muijan kanssa niin olkoon vaan! EI SE MEILLE KUULU!! Joten jättäkää se jo rauhaan!!
Keskitykää omaan elämään idiootit!!
Keskitykää omaan elämään idiootit!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ei pidä paikkansa. Samaa baskaa.
Mikä vitun Jussi Lampela??? Tarkoitatko Jussi Lampi?
Eikun sori, Lammelaksihan tää urpo sitä sanoo...
Kuka helvetti on Jussi Lammela?
Finlanders rumpali
lietolainen
Jussi Lampela on asianajaja.
Onko sukua Juha Tapiolle tai Juha Miedolle?
Jospa onkin Karita Mattilan biologinen peruukki.
no ei se
Tää on hyvä siinä Varis-elokuvassa se Veikko Hopea. Päähahmo Jouko Varisin pää- kautta loppuvastustaja monessa leffassa.
Onko kotoisin Turusta kanssa, niinku Varis? Taisi näytellä Turoa Hymyhuulissa joskus 1970-luvulla?
liedossa nykyisin
Kuka on Jussi Lammela ja kuka sitä häiriköi ja miksi?
Finlanders yhtye jotkut ihmiset uudesta suhteesta
Näyttelijä on, asuu kalliossa. Ulosottovelkainen. Pää harmaa kuin suomen taivas. Ylimielinen tyyppi.
No se on Jussi Lampi, ei Lammela. Ei mun mielestä ainakaan yhtään ylimielinen. Ulosotoista en tiedä, mutta hyvä näyttelijä ja muutenkin hyvältä tyypiltä vaikuttava. Fleda on snadisti harmaantunut joo, mut mitä sitten? Kalliossa törmää aika usein. Hänen tyttärensä Mandi (joka tappoi itsensä) oli samalla luokalla ku mun systeri.