Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

loppuun asti suihin gallub

naiset!!! kuin moni antaa laueta suuhun? miksi teet sen? ikäsi?
vastatkaa mahdollisimman moni!!!
1511455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

En anna...ällöä

Äänestä

yleensä en anna, koska se on ällöä ja spermaan tuntuu tukehtuvansa. joskus jos rakastan toista ja haluan tuottaa hänelle suurta nautintoa, niin voin antaa laueta suuhun.

Äänestä
  • Sulla ihan hyvät perustelut! Toivottavasti saat imeä jo.

    Äänestä

Kukin taplaa tyylillään, mutta mielestäni se on ihan normaalia, ei siinä asiassa ole mitään yököttävää, vai?

Äänestä
  • Ei se oo yhtään sen kummenpaa yökötyksien suhteen, kun naisen PILLUN nuoleminen........... NAM NAM

    Äänestä

suuhuni saa laueta, ja haluankin että laukeat suuhuni...mmmm...
Olen 23v. ja erittäin himokas;)

Äänestä

annan mieheni laueta suuhuni.. rinnoilleni...joka paikkaan;) olen 21.

Äänestä

suuhun annan laueta, ei se oo mitenkään ällöä tai hirveetä.. jätkä ainaki nauttii siitä.. oon 15w.

Äänestä

ei sperman nielemisessä mitään ällöä ole, maistuu pahalta mut ei sen niin väliä ku nielasee nopeesti.

Äänestä

poikaystäväni aina tulla suuhun.Melkein aina nielen.Miksipä ei?Ei se ole hirvittävää.Ja haluan antaa poikaystävälleni hyvän olon koska rakastan häntä.21-v.

Äänestä

mä annan!! se on nii pornoo ;D

Äänestä
  • uhhhh.. ääntelysi on sexyä

    Äänestä

Mä annan laueta suuhuni! Nautin siitä, kun mies nauttii. Kun oikein imee sitä lastia, kun sitä alkaa tulla..niin tuntuu miehestä PALJON paremmalta!!!
Ja ikä mulla on 23v.

Äänestä

Vaikka olisi kortsukin päällä.

Pointina etenkin se ettei sitä ihanaa tarvitse keskeyttää just kun a l k a a a a a a a aAAAA tuntua makeimmalta.

Mielestäni sperma on miehenä olemisessa ikävintä, monasti joutuu sen vuoksi keskeyttämään parhaat fiilikset. Jos luvatta laukeilisin sinnetänne niin loppus ne sxileiki tyystin... luulisin.

Äänestä

joo annan, koska haluan et jätkäni nauttii alusta loppuun asti mun hellästä hoivasta ;) oon 17w

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miklu kirjoitti:

naiset!!! kuin moni antaa laueta suuhun? miksi teet sen? ikäsi?
vastatkaa mahdollisimman moni!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu