yritätkö sinä nainen?

muka että nukun ilman sinua höyhenen kevyesti? roikun pääalaspäin sängyllä ja ajattelen sinun rintojesi pehmeyttä niihin on aika miehen ihan käydä tuutimaan.
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rikosilmoituksen poliisille. Tällä kertaa jätän väliin, mutta seuraavaksi teen. Muista se.

Äänestä

Sulle pitäisi laittaa iso pyöreä tissi suuhun, kyllä se uni sitä lutkuttaessa tulee.

Äänestä

niskat jumissa meen hakee puudutetta apteekista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liivittömät tissit. kirjoitti:

muka että nukun ilman sinua höyhenen kevyesti? roikun pääalaspäin sängyllä ja ajattelen sinun rintojesi pehmeyttä niihin on aika miehen ihan käydä tuutimaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu