Ryhtiä ja miehekkyyttä puuttuu pojalta.
Koska Ari aloittaa testosteronihoidot?
14
303
Vastaukset
- Harva kykenee
Seuraappa miestä ja ihaile kuinka hän kykenee olemaan ihan oma itsensä kaikkine puutteineen ja ota opiksi!
- Uusin puute:
asuu nykyään Liipolassa.. hyi shaatana!!
- kallonkutistaja1
Sulla on tainnut jäädä lääkkeet ottamatta,kipin kapin pilleripurkille ennen kuin iskee isompi hulluus päälle !
- oikeesti..
aika kulunut kehoitus, tuskin tehoaa edes spammarin oppipoikiin.
- sertj
oikeesti.. kirjoitti:
aika kulunut kehoitus, tuskin tehoaa edes spammarin oppipoikiin.
Ari on pieni räkänokka... Ei siihen testosroonit auta :-)
Bambilla kun pyyhkäsee nekun.
- kaunis Ari
Mihin niiden testorenien pitäis auttaa ? siis ylipäänsä. Jos Arista tulis yhtäkkiä joku parrakas karvainen apinan näköinen mörisijä niin ketä se hyödyttäis :) ?
- täydellisin
Ari on täydellisen komea ja kaunis ja lahjakas, mutta vois olla aktiivisempi laulajan uransa suhteen. Ehkä sillä on joku muu ura.
- pummii jackalopes
täydellisin kirjoitti:
Ari on täydellisen komea ja kaunis ja lahjakas, mutta vois olla aktiivisempi laulajan uransa suhteen. Ehkä sillä on joku muu ura.
pummin ura
- sawyer tommpa
Ari oli tässä kysynyt kirurgian lääkäriltä loppukesästä mahdollisuutta sukupuolenvaihdosleikkaukseen.
Lääkäri kysyi juurevasti, että kumpaa sukupuolta neitille tällä kertaa laitetaan?- juws
jes
- keijo komppaa
:) Mojovaa hymööriä
- Voe artsa-poekaa..
keijo komppaa kirjoitti:
:) Mojovaa hymööriä
Lahen seudulla Arzalle naureskellaan suht avoimesti..
- pakkopaitaan
voivoi..taas tuo houru on päästetty lomalle ilman lääkkeitä..eikö siellä hourulassa oo tarpeeks henkilökuntaa vahtimassa näitä vajakkeja.turhaanko minäkin veroja maksan.
- Lahen pieru oot
Et sinä pullonkerääjä mitään muuta kuin valmisteveroja maksele..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2836352- 546252
Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?925814Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k425265Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️524844Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem2284194Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....164063Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe43991- 1513696
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!393252