The I inside, totuuden rajamailla

onko joku nähnyt kyseisen leffan? itse katselin sen,mutta se loppui jotenkin oudosti joten ajattelin jos joku tän leffan katsonut vois selventää,kun en oikeen tajunnu loppua....jäi vaivaamaan..
oliko se kaikki sen kuvitelmaa vai tapahtuiko ne oikeesti?
1218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oon nähnynnä.Hyvähän se oli ja katohhan toiseen kertaan jos se auttais.
Mitäs jos se kokikin kaiken mielessään parissa minuutissa ennen kuolemaansa ?
Täytyypi katsoa itekkin uudestaan tuo pätkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2fragile kirjoitti:

onko joku nähnyt kyseisen leffan? itse katselin sen,mutta se loppui jotenkin oudosti joten ajattelin jos joku tän leffan katsonut vois selventää,kun en oikeen tajunnu loppua....jäi vaivaamaan..
oliko se kaikki sen kuvitelmaa vai tapahtuiko ne oikeesti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu