teimme pienen testin kaverini kanssa osoitteessa veikkaus.fi.
sijoitimme kokeilumielessä kaverini kanssa molemmat 100€ (päivittäinen raja millä voi ostaa arpoja???? wtf) veikkauksen nettiarpoihin.
pelasimme vierekkäin toinen läppärillä ja toinen tabletilla; (voittoja:) ) tuli aina samaan aikaan, ajoitimme arpojen raaputukset ja ostot samanaikaisiksi.
100€ kummatkin sijoitettuamme olimme molemmat saaneet 15€, ja nämä samaan aikaan ostettuamme ja samaan aikaa (raputettuamme) avattuamme.
jo tästä voi päätellä että kun omistaa monopolin, voi näin ollen kusetta häikäilettömästi rahaa.
PISTE.
veikkauksen nettiarvat täyttä kusetusta
tiedossa oli
2
278
Vastaukset
- kh3434
kkhkj
- Anonyymi
Ja mikä tuossa todistaa että kyseessä on kusetus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä412233Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi2231984- 1111538
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1421265- 1151207
PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1381114Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://251088- 74999
- 63954
- 70950