Nainen, en ole koskaan sekoillut. Minä en sekoile, koskaan. Painappa se nyt pikku undulaatin päähäsi. Se, ettei elämä toimi, johtuu siitä että olen valinnut toisenlaisen polun itselleni. Saisin mukavan pikku elämän toimimaan. Sellainen shaiberi ei kiinnosta minua vähääkään. En haudo mitään. En ole katkera pikku idiootti. En voi sallia sellaista itselleni.
Ei minulla ole nuoruuden huonoja muistoja
Ap.
7131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kenelle viestisi menee? Miksi luulet että nainen luulen sun sekoilevan ?
Miksi undulaattien pitäisi painaa päähänsä, mitä sinä olet ja mitä sinä et ole? Mitä väliä sillä on?
nuoruutesi pumpulissa? Harvalla se onnistuu, mutta onnitteluni mikäli kolhuitta olet säilynyt.
Entäpä aikuisuus? Onko paljonkin kolissut?
Aika idioottihan taidan olla, kun tuntemattomalle vastaan, mutta ei se mua haittaa, joten ei kai sinuakaan.
oppii, sen vanhana taitaa
alennat itsesi tuossa alentamalla vähätellen naista (undulaatiksi). Katsopa peiliin ja pistäpä uusiksi!
ovat muuten hyvin taitavia lentäjiä, pääskysten vertaisia. niin ei kantsis tosiaan vähätellä, kun ei ole samoissa sulissa häkissä elänyt tai lentänyt .
uoruudessani paljon kompastuksia, nyt näitä vanhempana häpeän, mutta omat lapseni onneksi eivät ole semmoisiaa kokeneet, olen heidät osannut kasvattaa omien virheinieni takia, olen siitä erittäin tyytyväinen, vaikka itse kärsin nuoruudestani, niin ainakin lapset ovat pärjänneet hyvin, eivätkä ole tehneet niitä virheitä, joita itse tein,ehkä kokeneempana osasin heitä neuvoa ja auttaa,olen ollut silloin hieno äiti, otan itselleni siitä kehut