Hassuja juttuja

Kun lueskelen näitä, kaikenmaailman moukkia sitä löytyykin. Rohkenetko olla samaa mieltä?

Millä tavalla itse rekisteröit keräämäsi datan?
4103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinut on rekisteröity osastoon: itseään parempana pitävä moukka.

Äänestä

Lyön leiman ja käännän rullalle. Pötkön nostan seinälle kyljelleen.

Äänestä

Koittasit nyt sitte edes itse nostaa paikan tasoa. Mutta kun se ei edes onnistu niin aika heikosti on käpyjä sunki "korissa"
T. orava

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hymyilen itsekseni kirjoitti:

Kun lueskelen näitä, kaikenmaailman moukkia sitä löytyykin. Rohkenetko olla samaa mieltä?

Millä tavalla itse rekisteröit keräämäsi datan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu