Tuuhan shoppailemaan

Voidaan törmätä siellä ;).
8132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sitten minun pitäisi olla siellä koko ajan jos sinuun haluaisin törmätä. Sitäpaitsi en käytä pikkukauppoja vaan big ;)

Äänestä
  • alepaan.. ei kiitos,vaihdan kauppaa mieluummin..

    Äänestä

tänään klo 19.00 ;)

Äänestä
  • vähän jännitystä elämään ;).

    Äänestä

  • Sauna-aika :S

    Äänestä

Jossain lähellä budjaat.

Äänestä

Just huommasin kahvi on loppu.

Äänestä
  • Kahvi kun loppuu ni sit on katastrofi. Sitä voin ehkä just käydä ostaa alepastasi.:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alepaani joskus kirjoitti:

Voidaan törmätä siellä ;).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu