Pitkäsen kammo-Suvi nyt, ja Suvi aiemmin, kuvat

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288672484899.html

Katsokaa mikä hirviö, kamala! Niin pöhöttynyt monsteri. Ja sitten rullatkaa sivua alaspäin, oli noin sievä joskus!!!
17968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

siis hyi helvetti! ja nyt kuulemma kaunis, ennen oli kyl todella kaunis, miks pitää pilata naamansa noin?!

Äänestä

Vi-tun ruma kumitissinen turbohuuli!!!:-):-):-)

Äänestä

Kaiken lisäksi ihan jokainen noista näyttää noiden leikkausten ja botox-hoitojen ja muiden operaatioiden jälkeen aivan idiooteilta. Sellaisilta syntymä-dilleiltä.

Äänestä

En ymmärrä miten nuo julkisuustyrkyt sokeutuu noin pahasti siihen mikä liittyy omaan ulkonäköön. Hakemalla haetaan tuollasta ihmeellistä möykkyistä muovinaamaa, kuten suvillakin jo alkaa olemaan vaikka lähtötilanteessa on ollut oikeasti kaunis ihminen.

Äänestä

Vanhasta kuvasta ei samaksi ihmiseksi tunnistaisi! Nuo sammakkohuulet on aivan kamalat! Niillä on yksi jos toinenkin julkku pilannut ulkonäkönsä! Sofia Ruusila oli ennen niin kaunis, mutta kun meni laittamaan fisut huuliin niin se siittä kauneudesta...näyttää lähinnä transulta nykyään...

Äänestä

Voiko nainen olla pelottavamman ja rumemman näköinen mitä Suvi nykyisin on kasvoistaan? Aivan kuin sillä ois joku kauhunaamari kasvoillaan!

Äänestä

Hamsteri

Äänestä
  • Järkytt'ävä turbohuulihamsteri, kulmakarvahirviö, siankärsä...

    Äänestä

Suvi on ollut tosi kaunis ennen noita toimenpiteitä, oikein tosissani yllätyin.

Korvien välissä vikaa, kun meni pilaamaan kauneutensa. Nyt näyttää tosi vanhalta ja kamalalta ihan suoraan sanottuna.

Ehkä sen Tiina Jylhän kanssa ei kannata liikaa kaveerata. Alkaa pitää luonnottomannäköistä luonnollisena asiana.

Psykologille hakemaan itsevarmuutta. Se on järkevämpää ja myös kaunistaa, kun tykkää omasta oikeasta ulkonäöstään.

Äänestä
  • Tiina muokkaa näistä höynäytettävistä itsensä näköisiä.

    Äänestä

  • Suomineito ihanin kirjoitti:

    Tiina muokkaa näistä höynäytettävistä itsensä näköisiä.

    Kyllä nämä kauneutensa pilanneet naiset tulevat katumaan ja halkeavat kateudesta, kun oikeasti nätit ja viehkot neitoset menee ja päät kääntyy (eri syistä kuin näiden perään).

    Sitten joutuvat kasvokankeutensa kanssa tyytyään hunkseihin tai muihin vastaaviin neiteihin. Näin on käynyt Suvile, Sofialle ja Martinalle. Alfaurokset valitsevat ne kauniit tytöt, joilla on hymyilevät kasvot ja pilke silmäkulmassa. Kauhukankeat kasvot verrattuna fresheihin, eih. Jäävt seinätapeiksi, kun ei noita erota enää toisistaan. Liukuhihnalla tehtyjä persoonattomia kasvoja.

    Äänestä

  • Plaah... kirjoitti:

    Kyllä nämä kauneutensa pilanneet naiset tulevat katumaan ja halkeavat kateudesta, kun oikeasti nätit ja viehkot neitoset menee ja päät kääntyy (eri syistä kuin näiden perään).

    Sitten joutuvat kasvokankeutensa kanssa tyytyään hunkseihin tai muihin vastaaviin neiteihin. Näin on käynyt Suvile, Sofialle ja Martinalle. Alfaurokset valitsevat ne kauniit tytöt, joilla on hymyilevät kasvot ja pilke silmäkulmassa. Kauhukankeat kasvot verrattuna fresheihin, eih. Jäävt seinätapeiksi, kun ei noita erota enää toisistaan. Liukuhihnalla tehtyjä persoonattomia kasvoja.

    Ja kaikilla noilla on tyhjä ja eloton zombie-katse. No, Tiina ja Tape vhän kehuvat, niin nuo pöljäkkeet uskoo kaiken.

    Tiina nauraa, kun hänen lastensa ikäiset ovat jo plastiikkakirurgian koukussa. Tiin itse on yli 50v. Miksi samanlaisia toimenpiteitä on ottanut Suvi 27v. Ja vielä paljon nuorempi Sofia Ruusila. Ei oikein istu päähän tuo kasvohalvaus.

    Äänestä

Niin juuri... Katsokaapa vaikka Armi Kuuselaa; nainen täytti 80-v ja on arvokkaasti vanhentunut hyvin säilynyt isoäiti-ikäinen nainen.

Luonnollisesti vanhentunutta Armi K:n kasvoja ei ole operoitu eikä täytetty kaikenmaailman monsterimömmöillä ja nainen näyttää silti 15-20 vuotta ikäänsä nuoremalta!

http://static.iltalehti.fi/viihde/armituore180714tk_503_vi.jpg

http://www.seiska.fi/images/upload/cms/files/styles/web/public/admin/2014/08/29/armi_thumb_0.jpg

Myös hänen 56v ja 54v ikäiset tyttärensä näyttävät hyvä jos 4-kymppisiltä!

http://static.iltalehti.fi/viihde/armityttaret2308JOB_503_vi.jpg

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014082318597052_vi.shtml

Upeita naisia nuo Kuuselat!!

Kuinka moni monsterinainen näyttää mielestänne ikäänsä nuoremmalta ? Siksi säälin noita monsterimömmöjä nahkansa alle piikityttäviä hirviögallerian jäsenistöä!

Monsteri-Raukat kuvittelevat näyttävänsä hyvältä mutta ovat tosiasssa hirveitä frnkesteineja kuten mm. Tiina J Martina, Tuksu, Suvi P ja Sofia R todistavat omalla ulkonäöllään! Heistä jokainen oli kaunis ennen noita "pieniä ehostavia toimenpiteitä"

http://www.mtv.fi/viihde/muut/artikkeli/maailman-jarkyttavimmat-kauneusleikkaukset-katso-hirviogalleria/2996940

Tuohon kauHeusleikkauksista kuuluisaan Hirviögalleriaan noi em. monsterit Tiina Martina Tuksu Suvi ja Sofia ovat enemmän kuin tervetulleita!

Äänestä

Onpa tosiaan suvi ollut nätti tyttö nuorena, eipä nytkään paha ole mutta eipä tuo enään kovin luonnolliselta näytä. Sääli.

Äänestä

Nuo huulet eivät edes ole pulleat, vaan epätasaisen möykkyiset. Ja että arpikudos muodostunut huuliin pysyvästi, eikä tartte enää täytteitä.

Otan osaa Suvi, jos tuon suun kanssa joudut elämään loppuelämäsi. Tosi ruma.

Äänestä

Suvi parka!

Äänestä

Tollaset huulet kun kietaisee varren ympärille niin "kyllä lähtee"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei voi olla totta... kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288672484899.html

Katsokaa mikä hirviö, kamala! Niin pöhöttynyt monsteri. Ja sitten rullatkaa sivua alaspäin, oli noin sievä joskus!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu