Koko kautena ei vkl bileitä!!! Wtf!

Nyt näyttä siltä että kunnon bileitä ei enää ole viikonloppuna kun aina on päällä viikkotehtävä! Tai sitten on puolelle porukalle joku muutama juoma tehtävään liittyen.. TYLSÄÄÄÄÄÄÄ

En minä ainakaan jaksa viikolla päivystää josko jotaa bileitä ois :(
2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

bileet pitäis kieltää kokonaan bb talossa sillä kuka viittii katella kännissä öykkäröiviä asukkaita

Äänestä
  • Suurin osa 24/7 seuraajista haluaa! Silloin tapahtuu kun alkoholi virtaa! Muutenhan ne vaan makoilee pitkin kämpää, piereskelee ja puhuu alapääjuttuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Passskkaaaaa kirjoitti:

Nyt näyttä siltä että kunnon bileitä ei enää ole viikonloppuna kun aina on päällä viikkotehtävä! Tai sitten on puolelle porukalle joku muutama juoma tehtävään liittyen.. TYLSÄÄÄÄÄÄÄ

En minä ainakaan jaksa viikolla päivystää josko jotaa bileitä ois :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu