Minulla on ihana suhde tyttö ystävääni. Rakastelumme on nautinnollista kiireetöntä.
Tyttö ystäväni nauttii kun nain häntä pyllyyn. Minusta on ihanaa saada välillä tuntea miehuuteni pienessä peppureiässä. Muutama niffaus popperssia lisää nautintoa, niin minulla kuin tyttö ystävälläni
Tyttö ystäväni hieroo samalla klitoristaan kun minä pumppaan peppuun loppu hekumaan lähestyttäessä yhä rajummin ja kovempaa, laukean rajusti ihanaan pieneen peppu reikään joka imee kaluni joka 16 cm mitältä sisäänsä, paksu kaluni lepää pyllyn reijässä vielä laukeamisen jäleen tovin ja ulos vetäessäni katson kuinka mukana valuu spermaa, kyllä naiseni on ihana.
Tyttö ystäväni antaa peppua
Mastur
3
2992
Vastaukset 3
- 5+15
Ihana naisesi varmasti arvostaisi sinua enemmän jos osaisit kirjoittaa edes perus yhdyssanat yhteen, kuten ala-asteella opetetaan. Kuten sen tyttö ystäväsi.
- Anonyymi
No sitä vähän minäkin tässä lueskelin
- aggh
Minu sta tyttö ystäv sion hienona inen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051770
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä441247Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS461239Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231000Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita172849Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13800- 48732
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201723Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?14702Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40646