Macana odotellessa käytetyksi

nuo muutamant on autoliikeiden avuttomia hinnan nostso yrityksiä. Tulee niitä pian ja hinta putoaa rajusti sentän 100% turhake ja lama on tosiasia nyt suomessakin. Autoliikkeet autoliikeiden korkurssi aaltoon valmistutaukaa mars!
taidan tuottaa ..
1217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikä on kun ei hinta putoa? Ei ole autoa kummempi,kuin kupla volkkari nyky painoksena. Alkaa jo mielenkiinto vähetä saastemaksujen kiriessä ja bensa maksaa pian taas 2€ litra. Jäävät käyttäämättä ja kiertopalkinnoiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


macana tulossa kirjoitti:

nuo muutamant on autoliikeiden avuttomia hinnan nostso yrityksiä. Tulee niitä pian ja hinta putoaa rajusti sentän 100% turhake ja lama on tosiasia nyt suomessakin. Autoliikkeet autoliikeiden korkurssi aaltoon valmistutaukaa mars!
taidan tuottaa ..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu