Johanna Tukiaisen esiintyminen Sysmässä ?

Mites meni ?
5243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Luonnollisen kaunis nainen, ehtaa luomua. Hoikka ja vain hiukan meikkiä.

Äänestä

Tosi hauskaa Luomuliisa - Johanna on kaiken tuon vastakohta.

Mutta haluan tietää siitä keikasta että menikö niin kuin piti - saapuiko paikalle, menikö show putkeen ja oliko kännissä, tappeliko jne.

Haluan raportaasin.

Äänestä

Sysmäläisten miesten ihannenainen !

Äänestä

Täällähän pyörii joka päivä kirjastonkulmilla aika samannäköinen typsy kuin Tuksu :)

Äänestä
  • Haluun tietää että miten karvainen tavara löytyy jalkojen välistä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaas nyt kirjoitti:

Mites meni ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu