Huomauttaisin taas, että älkää millään muotoa vastailko tai kommentoiko tämän yhden ja saman häirikön kirjoituksia. Nettihäirikkö haluaa huomiota ja saa sitä, kun trolleihin vastaillaan. Ainoa toimenpide on mikä kannattaa tehdä, on ilmoitus ylläpidolle asiattomasta kirjoituksesta.
HUOM PALSTALAISET!
10
122
Vastaukset
- hörhölle vetelät
Laitahan taas parit ip-numerot niin saadaan hörhölle vetelät housuun
- Lauri Luotsi
IP-osoitteesi on otettu muistiin. Perästä kuuluu sano ylläpito.
- no oho
Lauri Luotsi kirjoitti:
IP-osoitteesi on otettu muistiin. Perästä kuuluu sano ylläpito.
Tulikohan kaikille hörhöille nyt vetelät housuun?
- uliseekususunkardaan
Lauri Luotsi kirjoitti:
IP-osoitteesi on otettu muistiin. Perästä kuuluu sano ylläpito.
Sukizukin perästä kuuluu, kun kardaanin laakerit ulisee
- ilmoitus on tehty
Mainitsen vielä että minulla on muovialustainen asscros jonka ostin käteisellä,sutsuuki on niiiiin ihana kukaan ei saa sitä moittia ilmoitan häirikön ip.osoitteet putinille.
- rytyvgbh
Taas pitää vanha kansansanonta paikkansa:
"Se koira älähtää, johon kalikka kalahtaa" - kalahtiko
Sinuunko kalahti?
- varmaan
Kalahtanu jo aikasemmin, kun noin tosissaan tämän foorumin ottaa.
- Ilmoitus on tehty
Jo kuusi kirjoitusta samalta häiriköltä tässäkin keskustelussa. Jokaisesta laitettu ilmoitus ylläpidolle.
- very good.
Hyvä että sinullakin on jotain tekemistä, pysyt pois pahanteosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait102898- 392527
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381393- 841330
- 631211
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40959Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124853- 32786
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27635Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58596