Mikä on entisen kohumissimme status tätä nykyä?
Missä TARJA SMURA?
12
13396
Vastaukset
- Raulin vaimona?
.... joku puhui jostain perhepäivähoidosta tms....
- Haza
Tarja on siellä minne joutuvat kaikki ikääntyneet naiset, unohduksissa, seinäruusuna jne.
Nainen kukkii lyhyen nuoruutensa jonka jälkeen joutaa romukoppaan. Elämä on rankkaa siskot!- Minäpä tiedän
Hazalla on keski-iän kriisi!
- jihaa
Jep. Varmaan samassa mestassa kuin keski-ikäiset, katkerat miehet. Näitkö Tarjan siellä? Varmaan "hatutti" kun et saanut taaskaan sanaa suustasi.
- Just in
Tuntuu ainakin sulle olevan vähän liian rankkaa...
- Huh huh
Hanki elämä!
- SArafiina
Asuu virolaisen miehensä ja pienen tyttärensä kanssa Espoossa ja työskentelee sosiaalivirkailijana
- hihi!
Ilmeisesti sinullakin ylitti aihe osallistumiskynnyksen.. Hankipa siis itte sisältöä elämääsi!
- Suomessa
Tosi luonnollisen oloinen ja kaunis missi oli aikanaan ja on kai vieläkin. Harmi, että joutui myös syöjämiesten saaliiksi. Miss Suomen tulisi myös suojella missivuotena järjestäjien taholta. Ei nuori tyttö voi tietää vielä maailman vaaroista. Tsemppiä sulle Tarja missä lienetkin. Ihailijasi.
- Vierasta sukku kanssa
Tietääkseni jonku eestipoika on päässy tupsuttelema ja lapsi tekema tema kanssa. Kovat poisit nuo eesti poisit. kesytti kova mimmi. kanssa tehnyt muksuja. Mutta oikke hyva sukuvellikansa. tule kaunika lapsi ja ystävyys lahten yli parataa.
- ups ++
up
- JJ
ENNTIEDÄ
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 39777
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt201714