Lancer 91:sen omistajat

Pitäiskös keskikonsolissa missä on lämmityslaitteen säätimet palaa taustavalo vai onko tuo ollut uutena jo pimeänä.Miten vaihdan lampun jos siinä on taustavalo?
1459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllä siinä valon pitäis palaa.
helpointa vaihtaa ottamalla konsolin kehyksen irti ja varovasti irroittaa ohut muovipeite jossa on säätimen merkit ja kuvioinnit. sen takana on 1,2w pieni lasikantalamppu joka on palanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lancer kirjoitti:

Pitäiskös keskikonsolissa missä on lämmityslaitteen säätimet palaa taustavalo vai onko tuo ollut uutena jo pimeänä.Miten vaihdan lampun jos siinä on taustavalo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu