se o semmonen juttu!

kolvinenälle ja uimalakille!
9136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

provota, aika lapsellista.

Äänestä

Seuraavan kerran keskity uimiseen äläkä bikineihin.

Äänestä

Ja sinähän et edes tiedä ihmisten sukupuolielimistä vittuakaan.

Äänestä
  • Kyllä mä vitun tiedän. Siinä tapauksessa, keskity seuraavan kerran uimiseen äläkä boksereihin.

    Äänestä

  • hyppyrinenä korjaa kirjoitti:

    Kyllä mä vitun tiedän. Siinä tapauksessa, keskity seuraavan kerran uimiseen äläkä boksereihin.

    sä vittujakaan tiedä

    Äänestä

jos keskityn boksereihin niin keskityn paremminkin muuhun kuin uimiseen

Äänestä

Levitä eteen.

Äänestä

pullaposki riehuu täällä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haistakaa vittu. kirjoitti:

kolvinenälle ja uimalakille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu