Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kumpi

Täällä kun on niitä luomun kannattajia, niin tästä pikku vertailu:
Siis kumpi on parempi

http://www.amazing18.com/cat012JAT_087688084.jpg
VAI
http://www.allteengirls.net/meredith_s255/11.jpg

Typsythän hieman erityyppisiä, mutta valinta on helppo.
82870
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Aikuiset miehet valitsee tietysti naisen jolla on karvoja. Teinit ja muut lapsenmieliset valitsee tietty vauvanpepun

Äänestä
  • eli aikuinen sinun tapauksessasi = 65
    sinun ei tarvitse kättä tumputtaessa itse liikutella kun sen verran jo tärisee itsekseen

    Äänestä

  • aikuinen kirjoitti:

    eli aikuinen sinun tapauksessasi = 65
    sinun ei tarvitse kättä tumputtaessa itse liikutella kun sen verran jo tärisee itsekseen

    kun saa hoidella kahden naisen (aikuisen ja tietenkin karvaisen) tarpeet, btw kolmas pyörä tai pari on haussa. Oletko sinä miten aikuinen??

    Äänestä

  • aikuinen kirjoitti:

    eli aikuinen sinun tapauksessasi = 65
    sinun ei tarvitse kättä tumputtaessa itse liikutella kun sen verran jo tärisee itsekseen

    "voi vittu; mä olen taas niin vittu vihanenku mä olen vast 16w ja kaikki potkii mua päähän ja pilluki kutisee weetin jäljiltä ja vittu, älkää puhuko mulle mitään aikuisista; mä en ole viel täysikänen mut ei sitä mistään huomaa ku mä olen niin vitun kova ja napakka likka, ja vittu osaan sanoa tosi äkkiä kyl vastaan kaikille,,," eli eikö kirjaston koneella kukaan valvo et missä aikuisten sivustoilla surffaat? Vai oletko niitä tän sivuston vakkari pillunhöylääjiä joitten verppariharrastuksesta ei saa kysyä, ja jos kysyy ni mihinkään ei vastatavaan tulee just tollasta teiniärinää ja nyrkin puintia?

    Äänestä

posliini tientenkin oli paremipi

Äänestä

tuo jälkimmäinen ehdottomasti! kyllä karvojakin saa olla mutta jotain rajaa kuitenkin

Äänestä

Mutta älkää ihan kaikkia kuitenkaan, jättäkää päälle vähän.

Äänestä

moikka noi kaksi kuvaa on molemmat hienoja mutta ylempi kuva on parempi koska siinä on karvoja sitä on kivemppi nuolla ja sitä toista ei ole kiva nuolla kun sillä ei ole karvoja se ei maistu niin hyvälle jollei ole karvoja. minä haluaisin panna sitä ylempää ja työntää kielen sen pilluun ja voisisn panna sitä toistakin ja laittaa kielen sen pilluun

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Zico- kirjoitti:

Täällä kun on niitä luomun kannattajia, niin tästä pikku vertailu:
Siis kumpi on parempi

http://www.amazing18.com/cat012JAT_087688084.jpg
VAI
http://www.allteengirls.net/meredith_s255/11.jpg

Typsythän hieman erityyppisiä, mutta valinta on helppo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu