Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kuumat puumat jakaa toyboyn

Kaks kuumaa puumanaista jakaa toyboyn niin molemille riittää nuorta lihaa
51409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tollasia naisia kun sais samaan sänkyyn niin voi huhhuh! Aikamoisia herkkuja.

Äänestä

Kyllä nuori liha tekis hyvää.

Äänestä
  • Sain viikonloppuna 19v inttikundia koko yön ja aamupäivällä vielä uudestaan. Parolan poika oli ikäisekseen aika panomies ja täytyy sanoa et nuori liha tosiaan teki hyvää. Ja näyttää siltä et keskiviikkona iltalomilla tulee kyläileen - täytyy vaan hoitaa exälle noi muksut siks aikaa

    Äänestä

Arvostan noita kannuja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puumalovver kirjoitti:

Kaks kuumaa puumanaista jakaa toyboyn niin molemille riittää nuorta lihaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu