Eikö olisi aika palauttaa tuo mielisairas Pia Raskin vainoaja takaisin suljetulle osastolle.
Pia Raskin vainoaja
Minun mielestä
6145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pia Raskin lopettaa kirjoittelu palstalle koska se ei johda toivottuun tulokseen ja siitä saa vain v ittuilua osakseen. Miettiköön Pia Rask mielummin sitä, samoin kuin omaa henkistä terveyttään.
luettuaan tajuaa että ainakin seitsemän niistä on Pia Raskin itsensä postaamia. Kuka palstalla on oikeasti sairas jollei vapaamuurareita solvaava Rask. Saa syyttää itseään kun turpiin tulee palstoilla kerta toisensa jälkeen.
Olen samaa mieltä.
Syytöntä Pia Raskia Suomen palstoilla solvaava savonlinnalainen mies on vakavasti mielisairas.
On tolla hullu raukalla yksinäistä, kun pitää itse itselleen kuittailla ja vastailla!
Arvasin, että se teki taas tämän aloituksen, ETTÄ HULLU SAIS HUOMIOTA!! Otahan taas pilleris, ja ota saman tien reilusti!!!!
Oletko pienimunainen vapaamuurari-HOMO?
Terv.
Pian tosifani
taktiikkahan perustuu juuri tällaiseen toimintaan koska kukaan ei viitsisi hullun kanssa riidellä. On kyllä melkoista itsensä ruoskimista tuollainen. Ei siihen päästään ja mieleltään terve lähtisi mukaan. Jos tuo Rask kuvittelee hyötyvänsä itse muiden nolausyrityksistään, kannattaisi ensin selvittää ne, ketä vastaan yrittää epätoivon vimmalla taistella. Joutuu siis huitomaan tuloksetta sokkona ilmaan. Ja sehän tiedetään ettei sellainen touhu nolaa ketään muuta kuin Raskia itseään.